Black Friday 2023 Lampemesteren.lt

Ar užsiregistravote mūsų klientų klube? Black Friday proga gausite visus privalumus!

.

Betoli Black Friday. Jei norite gauti naujausią informaciją apie visus mūsų puikius pasiūlymus, sekite mus čia arba užsiregistruokite mūsų klientų klube. Ten visada būsite vieni pirmųjų, kurie gaus visus pasiūlymus! Black Friday - 2023 m. lapkričio 24 d., ir jame bus daug puikių pasiūlymų! Black Friday galėsite sutaupyti bent 15 % dizainerių lempoms Lampemesteren. Turėsime iki 50 % nuolaidų, todėl jei norite gauti puikų pasiūlymą, geriau pasidairykite!


Išbandykite savo laimę mūsų lašo žaidime ir laimėkite krepšį!

Būdami mūsų klientų klubo nariais taip pat gausite... • Pasiūlymus, kuriuos gausite tik čia
 • Gražias akcijas
 • Įdomius tinklaraščio įrašus
 • Informaciją apie visas šaunias dizaino naujienas anksčiau už kitus
 • Žinokite, kas dabar madinga
 • Žinokite, kokie garsūs senieji dizaineriai
 • Gerus konkursus ir daug, daug daugiau...

  Atsisakyti naujienlaiškio galite bet kada.

 • Black Friday pasiūlymas

  Laikantis tradicijos, per Black Friday rasite daugybę įvairių pasiūlymų. Ieškote konkretaus dizaino šviestuvo, lauko apšvietimo sodui ar vaikiško šviestuvo? Visa tai rasite "Lampemesteren" - net ir šią didžiąją išpardavimų dieną.

  Tačiau kaip atsirado ši diena ir kada ji iš tikrųjų atkeliavo į Daniją? Atsakymus į šiuos ir daugelį kitų klausimų rasite toliau.

  Kas yra juodasis penktadienis?

  Kasmet tą pačią dieną parduotuvės ir internetinės parduotuvės rengia specialią išpardavimo dieną. Diena, kai pateikiami labai reikšmingi pasiūlymai, todėl ši diena tapo tokia populiari.

  Ši tradicija atsirado Jungtinėse Amerikos Valstijose ir atsirado kaip apsipirkimo diena, iš dalies siekiant pradėti kalėdinį apsipirkimo sezoną, o iš dalies - paskatinti apsipirkimą po sėkmingos Tačiadienio dienos. Daugybė nuolaidų turėjo patraukti vartotojų dėmesį, ir tai tikrai pavyko. Nes ši diena JAV yra didžiulė! Kai kurie darbuotojai net turi laisvą dieną, o kiti ankstyvą rytą prieš darbą praleidžia eilėse prie parduotuvių. Niekas nenori praleisti beprotiškų pasiūlymų - ir jūs tikriausiai taip pat nenorėsite. Užsiprenumeravę "Lampmeister" naujienlaiškį, būsite nuolat informuojami apie daugybę pasiūlymų, kurių galite laukti iki pat tos dienos.

  Juodojo penktadienio lempų išpardavimas

  Žinoma, šią didžiąją apsipirkimo dieną taip pat rasite dizainerių lempų. "Lampemesteren" "Juodąjį penktadienį" organizuojame jau kelerius metus. Šiemet tęsiame kasmetinę nuolaidų šventę ir dovanojame jums nuostabius "Juodojo penktadienio" šviestuvus už žemiausią kainą! Rasti tobulą šviestuvą - tiek vidaus, tiek lauko - sunku. Tačiau tinkamas šviestuvas yra išraiškingas daiktas, kurį galite turėti amžinai. Tačiau kodėl gi nesutaupius šiek tiek pinigų jam įsigyti? Geriausia, kad tai puikaus dizaino šviestuvas, kurį galėsite mylėti amžinai ir už kurį mokėsite mažiau.
  2015 m. ši diena Danijoje sumušė visus rekordus. Vertinant pagal kortelių operacijų skaičių, tai buvo didžiausia apsipirkimo diena per visą istoriją. Tai daug ką pasako apie šios dienos formatą ir pasiūlymus, kuriuos rasite tik šią ypatingą dieną. Nors ši diena atsirado JAV - kur ji sulaukė neregėtos sėkmės - ji buvo labai gerai įvertinta ir Danijoje. Apsipirkimo dienos sėkmę Danijoje lėmė didelis pasirinkimas ir daugybė puikių pasiūlymų. Išpardavimuose galima rasti visko - nuo šaldiklių iki šunų drabužių ir, žinoma, apšvietimo. Tiesą sakant, "Lampemesteren" galima rasti daugybę pakabinamų šviestuvų, stalinių lempų, grindų šviestuvų, sieninių šviestuvų ir lauko apšvietimo.

  Apsipirkite "Juodojo penktadienio" šviestuvų "Lampemesteren" ir prisijunkite prie didžiausios metų apsipirkimo šventės!