Ar matėte mūsų platų "Louis Poulsen" pasirinkimą Lampemesteren.lt?

Danijos šviestuvų gamintojas Louis Poulsen buvo įkurtas 1874 m. ir nuo to laiko ištikimai laikosi skandinaviško dizaino principo - forma seka funkciją.

Įsigydamas "Louis Poulsen" šviestuvą klientas gali tikėtis aistringo meistriškumo, kurio dėka sukuriamas aukštos kokybės apšvietimas. Jų gaminiai džiugina akį ir kartu sukuria gražią šviesą namuose, restoranuose ar kitose viešosiose erdvėse.

Per daugelį metų "Louis Poulsen" bendradarbiavo su daugeliu didžiausių ir žinomiausių dizainerių, įskaitant Poul Henningsen, Arne Jacobsen, Verner Panton, Louise Campbell ir daugelį kitų talentingų dizainerių.

Louis Poulsen kuria, o parduotuvėje turime visą jų unikalių ir klasikinių šviestuvų asortimentą.


PH šeima

PH šeima

Dizaineris Poul Henningsen žinomas dėl PH serijos ir trijų atspalvių sistemos, sukurtos optimaliai formuoti šviesą. PH serija tebėra viena iš geriausiai parduodamų "Louis Poulsen" serijų, ji nuolat tobulinama ir atnaujinama. Pavyzdžiui, PH 5 ką tik atšventė savo 60-metį ir išleido specialią versiją, kurios spalvų paletė tokia pati kaip ir naujojo PH 5 mini.

Visus PH šviestuvus galite pamatyti ir įsigyti čia.
AJ lempa

AJ lempa

AJ lempą 1960 m. Kopenhagos viešbučiui "SAS Royal Hotel" sukūrė Arne Jacobsen, o jos dizainas pagrįstas geometrinėmis formomis, kurios sukoncentruoja šviesą būtent ten, kur jos reikia. Unikalios AJ šviestuvo linijos, gaubto tūris ir apvali skylė pagrinde suteikia jam išskirtinę skulptūrišką formą, kuri yra itin populiari visame pasaulyje. Louis Poulsen suteikė AJ šeimai didelę, gražią spalvų paletę, specialiai parinktą ir glaudžiai susijusią su paties Arne Jacobseno dizaino visata.
Toldbod

Toldbod

Toldbod 120 serija sukurta vadovaujantis filosofija, kad kuo paprastesnis dizainas, tuo jis lankstesnis. Iš pradžių Toldbod buvo sukurtas 1982 m. ir nuo to laiko buvo perprojektuotas remiantis pakabinamo šviestuvo pirmtakais. Dabar Toldbold 120 demonstruoja savo švelnesnę pusę ir yra įvairių įmantrių naujų spalvų, suteikiančių jam dar universalesnį profilį, atitinkantį šiuolaikinę estetiką ir atitinkantį šiuolaikinio dizaino tendencijas.
Yuh

Yuh

Yuh seriją sudaro stalinis, grindų ir sieninis šviestuvas, kuriuos galima įsigyti juodos ir baltos spalvų. Svarbiausia šviestuvo savybė yra ta, kad jis yra individualus. Tai šviestuvas, sukurtas tik jums! Jis lankstus - jį galima pasukti, pakelti ir nuleisti visą laiką skleidžiant šviesą ir kuriant nuotaiką. Peržiūrėkite visą nuostabią seriją čia.
 Nauja, nauja, nauja, nauja

Nauja, nauja, nauja, nauja

Louis Poulsen yra nuolat judantis ir tobulėjantis prekės ženklas - tai matyti iš jų naujų pristatymų. Be kita ko, dabar galite įsigyti visiškai naują Panthella chromuotą stalinę lempą, kuri atspindi aplinką ir suteikia kambariui gyvybės bei elegancijos.
Cirque pakabinamas šviestuvas ką tik pristatytas pilkų atspalvių, kurie sutelkia dėmesį į gražią šviestuvo formą. Pilka spalva suteikia "Cirque" pakabinamam šviestuvui santūresnę ir jaukesnę išvaizdą, tačiau vis tiek skleidžia minkštą, atmosferišką šviesą savo aplinkoje.
NJP - tai gerai žinoma futuristinių šviestuvų serija, kuri ką tik papildyta švelnesniu modeliu, pasižyminčiu gražia aliuminio pilka spalva - idealiai tinkančia modernaus dizaino schemai. NJP šviestuvas yra lankstus ir naudingas nuo pradžios iki galo.
Visus nuostabius "Louis Poulsen" gaminius galite rasti čia.