Apdovanojimus pelnęs dizainas

apdovanojimus pelnęs dizainas

iF dizaino apdovanojimas, "Compasso d'Oro", "Red Dot" ir "Bobedres" dizaino apdovanojimai. Yra daugybė apdovanojimų, kuriuos galite laimėti, jei sukursite gerą dizainą - čia galite perskaityti istorijas apie prestižinius apdovanojimus ir pamatyti laimėjusius šviestuvus.

Apdovanojimus pelniusios lempos Lampemesterene

Kasmet visame pasaulyje teikiami dizaino apdovanojimai, o geriausi iš geriausių naujoviškų produktų apdovanojami ir apdovanojami trofėjais. Daugybė pripažintų dizaino apdovanojimų žymi tuos, kurie vienaip ar kitaip nustato kryptį, kuria judės dizaino profesija, o apdovanojimai yra prestižinis dizaino kokybės antspaudas, kuris reiškia, kad dizaineriai gali vadintis apdovanotaisiais.
 
Būdami viena didžiausių apšvietimo įmonių, turime daugybę per daugelį metų apdovanojimų pelniusių šviestuvų - toliau pateikiamuose straipsniuose galite susipažinti su daugybe apdovanojimų pelniusių modelių, kurie įkvepia ir vilioja, taip pat galite paskaityti apie įvairius apdovanojimus ir jų reikšmę!

IF DESIGN AWARD

"iF Design Award" yra istorinis, trokštamas ir senas dizaino apdovanojimas - iš tiesų jis yra dvejus metus ankstesnis už "Red Dot Award" apdovanojimą, kuris pirmą kartą buvo įteiktas 1953 m., todėl yra seniausia pasaulyje nepriklausoma dizaino institucija. Konkurencija yra arši, o 2022 m. dėl pergalės teko atkakliai kovoti 11 000 dizaino kūrinių iš 57 skirtingų šalių.

Institucija buvo įkurta siekiant remti ir įkvėpti pramoninį dizainą XX a. šeštajame dešimtmetyje Vokietijoje, kuri vis dar kovojo su karo padariniais. Hanoveryje, kurį britų okupacinės pajėgos pasirinko Vakarų Vokietijos prekybos centru, verslininkas Philipas Rosenthalis suvienijo jėgas su BDI (Bundesverband der Deutschen Industrie) ir Hannover Messegesellschaft, kad įkurtų iF e.V - kas reiškė Die Gute Industrieform - o vėliau Industrie Forum.

iF padėjo pakeisti vokiško dizaino reikšmę į tai, ką mes žinome šiandien: ilgaamžį, apgalvotą ir tikslų dizainą. Šiandien gali varžytis dizaineriai iš viso pasaulio, o tarp šviestuvų gamintojų nugalėtojais tapo "Light-Point", "Santa & Cole" ir "Luisa Prandina"!

Peržiūrėkite visus "iF Design Award" laimėtojus ir perskaitykite istoriją čia!

COMPASSO D'ORO

Kai galvojate apie ikoniškas dizaino šalis, be abejo, galvoje iškyla Italija. Nuo seno batų šalis buvo estetikos ir dizaino pradininkė - nesvarbu, ar esate automobilių, mados, architektūros, ar apšvietimo entuziastas, Italija turi gilias ir senas tradicijas kurti vienus iš išskirtiniausių atitinkamų kategorijų gaminių.

Nuo 1954 m. geriausi dizaineriai gali pakelti auksinį kompasą ("Compasso d'Oro") už kultinių, nemirtingų gaminių kūrimą. Alfa Romeo Brera, Fiat 500, Olivetti rašomoji mašinėlė ir originali kėdė su pupelių maišeliu - tai tik keli iš tų, kurie pelnė šį apdovanojimą, taip pat Artemide, Luceplan ir Flos šviestuvai ir kt.

Peržiūrėkite visus "Compasso d'Oro" apdovanojimo laimėtojus ir perskaitykite istoriją čia!

RED DOT AWARD

"Red Dot" apdovanojimas neabejotinai yra vienas geidžiamiausių apdovanojimų dizaino pasaulyje. Nuo 1955 m. kasmet griežta žiuri išrenka geriausius to meto apdovanojimus - ir šiandien šis apdovanojimas yra toks pat patrauklus, kaip ir prieš daugiau nei 50 metų.

Šiandien tiek "Red Dot" apdovanojimas: ir "Red Dot Award: Dizaino koncepcija, tačiau vis dar teikiamas "Red Dot Award: Iš tikrųjų trokštamas yra gaminių dizainas. Čia konkretaus gaminio dizaino inovatyvumą, funkcionalumą ir ilgaamžiškumą vertina 50 ekspertų, sudarančių "Red Dot" žiuri. Dizaineriai iš viso pasaulio varžosi dėl trokštamo kokybės ženklo - "Red Dot" antspaudo.

Apdovanojimas iš esmės suteikiamas viskam, kas sukurta naujoviškai ir apgalvotai. Žibintai, akumuliatoriniai dulkių siurbliai, vežimėliai ir oras-oras šildytuvai - bet, žinoma, čia, "Lampemesteren", mus ypač domina lempos. Iš mūsų parduodamų prekių ženklų "Nordlux", IP44, "Light-Point" ir "Blomus" yra pelnę apdovanojimų!

Visus "Red Dot" apdovanojimų laimėtojus rasite čia

BO BEDRES DESIGN AWARDS

Dizaino apdovanojimus teikia žurnalai "Bo Bedre", "Costume Living" ir "Bolig Magasinet", jie skiriami geriausiems Danijos dizaineriams ir dizaino talentams. Kasmet rengiamas didelis apdovanojimų renginys, kuriame apdovanojimai įteikiami įvairiems dizaineriams. Dizaino apdovanojimuose produktai vertinami kategorijose "Metų dizainas", "Metų sugrįžimas", "Metų ekologiška idėja", "Metų baldai", "Metų dizaineris", "Metų kūryba", "Metų naujovė", "Metų ugnies ženklas", "Metų talentas" ir, žinoma, "Metų šviestuvas", kuris mums, "Lampemesteren", ypač rūpi!

Tarp ankstesnių nugalėtojų yra Yuh iš Louis Poulsen, Mutatio iš Le Klint ir Tip iš Muuto - ir, žinoma, daugelis kitų.

Visus Bo Bedre dizaino apdovanojimų nugalėtojus rasite čia