Anglepoise Staliniai Šviestuvai

1932 m. mechanikos inžinierius George'as Carwardine'as sukūrė naują spyruoklės koncepciją. Naudodamas keturias tokias spyruokles svyruojančiai svirčiai paremti, jis galėjo sukurti šviestuvą, kurį buvo lengva judinti ir kuris vis tiek išlaikė savo padėtį - tai tapo pirmojo Anglepoise šviestuvo užuomazga.

Iki šių dienų "Anglepoise" vis dar žinomi dėl savo stalinių lempų, kurios įkvėpė daugybę kitų lempų. Nors laikui bėgant jos buvo tobulinamos ir plėtojamos, joms būdinga išraiška ir funkcionalumas buvo kruopščiai išsaugoti.

Minimalistinė ir pramoninė išvaizda išlieka moderni ir dabartiniame interjero dizaine. Original 1227 stalinė lempa - pirmoji iš "Anglepoise" lempų - buvo šiuolaikiškai atnaujinta blizgiu juodu laku. Tai užtikrina elegantišką ir išskirtinę išraišką, kartu su juodu medžiaginiu kabeliu. Jis papildo skandinavišką stilių ne tik dėl savo nuostabaus dizaino, bet ir dėl lanksčios ir funkcionalios šviesos.

1968 m. sukurta Type 75 stalinė lempa yra naujesnė versija, sukurta bendradarbiaujant su britų mados dizaineriu Paulu Smithu. Jis geriausiai žinomas dėl savo vyriškų drabužių, dėl savo išskirtinio dizaino ir meilės spalvoms - jo gyslomis tekantis dizainerio DNR aiškiai atsispindi "Type 75" stalinės lempos interpretacijoje, kuri išsiskiria iš minios savo akį traukiančiomis spalvomis.
Rodyti 33 iš 33 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!