Anglepoise Sieniniai Šviestuvai

Geriausias "Anglepoise" šviestuvas yra funkcionalus ir lankstus Original 1227 stalinis šviestuvas. Remdamasis nauju išradimu - spyruokle, George'as Carwardine'as 1935 m. suprojektavo šią lempą ir nuo to laiko ji tapo įkvėpimo šaltiniu daugeliui kitų lempų - geriau žinoma kaip klasikinė architekto lempa.

Elegantiška architekto lempos išvaizda tapo ištisa šviestuvų kolekcija, įskaitant Original 1227 sieninį šviestuvą, kuris yra dviejų skirtingų versijų - paprastas sieninis šviestuvas su tuo pačiu stilingu gaubtu, kurį galima reguliuoti taip, kad jis būtų nukreiptas bet kuria norima kryptimi, taip pat leidimas, kuriame lanksti rankena tarnauja kaip funkcinio dizaino dalis. Ši rankena leidžia atitraukti šviestuvą nuo sienos, todėl jis puikiai tinka kaip naktinis šviestuvas prie lovos, skirtos aukštesnei lovai. Blizgus, juodas paviršius užtikrina, kad šviestuvas derėtų prie modernaus skandinaviško stiliaus ir suteiktų išskirtinę išraišką jūsų interjerui.

Nesvarbu, ar naudosite jį kaip skaitymo, ar kaip darbo šviestuvą, sieninis šviestuvas "Anglepoise" yra idealus pasirinkimas. Lankstųjį porankį galima reguliuoti, kad sukurtumėte tiesioginį apšvietimą ten, kur reikia. Šį paprastą ir klasikinį šviestuvą galima naudoti bet kurioje namų vietoje - svetainėje, kaip naktinį šviestuvą prie lovos arba virš pageidaujamos virtuvės darbo vietos, kur reikia geros darbo šviesos.
Baily LED Sodo Šviestuvas Stainless Steel - Lindby
RRP EUR 124,00
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
Rodyti 23 iš 23 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!