Vaikiški šviestuvai jaukiems kambariams

Vaikų šviestuvai jaukiems kambariams

Ar ieškote lempos vaikų kambariui?Ponas Maria - lempos mažiesiems

Ponas Maria - lempos mažiesiems

Fantastiški "Mr. Maria" vaikiški šviestuvai puikiai tinka žaismingai vaiko visatai. Skirtingus šviestuvus įkvėpė būtybės, su kuriomis vaikai susipažįsta anksti - liūtai, triušiai, drambliai ir meškiukai.

Ypač nuostabūs mažiesiems yra "Pirmosios šviesos" šviestuvai. Šviestuvai pagaminti iš BPA neturinčio silikono, švelnūs liesti ir lengvi, todėl juos lengva valdyti nepriklausomai nuo amžiaus. Įkraunamus LED modulius turinčias lempas galima nešiotis su savimi. Visiškai įkrautos lemputės veikia 24-100 valandų, priklausomai nuo ryškumo.

Vaikų šviestuvų asortimentą iš "Mr. Maria" rasite čia
"Ferm Living" - Žavūs mediniai sieniniai šviestuvai

"Ferm Living" - Žavūs mediniai sieniniai šviestuvai

"Ferm Living" sieniniai šviestuvai suteiks jaukumo jūsų vaiko kambariui. Skaitykite mėgstamą knygą po dekoratyviniu karšto oro balionu arba atsipūskite debesėlio šviesoje. Tvarkinga ir klasikinė išraiška puikiai dera bet kuriame kambaryje, o paprasti siluetai įprasmina interjerą.

Žavingus "Ferm Living" vaikiškus šviestuvus rasite čia.
Įmantrūs ir išradingi Seletti vaikiški šviestuvai

Įmantrūs ir išradingi Seletti vaikiški šviestuvai

Smagiame ir meniškame "Seletti" asortimente taip pat yra mažiesiems skirtų šviestuvų. Žaismingas dizainas populiarus ir tarp vaikų, ir tarp suaugusiųjų. Išraiškingi šviestuvai bet kokiam interjerui suteikia asmeniškumo, jau nekalbant apie efektyvią šviesą.

Nesvarbu, ar jums labiau patinka šaunus robotas, ar gyvūnų karalystė, ypač Marcantonio Raimondi Malerba šviestuvai kelia šypseną. Skirtingus motyvus jungia baltas paviršius, kuris bet kokiam kambariui suteikia minimalistinį ir rafinuotą akcentą.

Žaismingus Seletti vaikiškus šviestuvus rasite čia.
Surasti platų vaikiškų lempų asortimentą galite čia