Sužinokite viską apie apšvietimo takelius

TAS PATIKIMIAUSIAS ŠVIESOS PRIEMONIŲ GIDAS
Jei ieškote lankstaus ir praktiško pakabinamų šviestuvų ir prožektorių apšvietimo sprendimo, pataikėte ten, kur reikia. Čia turime puikų tokių prekių ženklų kaip ANTIDARK ir "Halotech" šviestuvų takelių ir atsarginių dalių pasirinkimą, todėl garantuotai rasite jūsų poreikius atitinkantį takelį. Bėginis apšvietimas yra paprasta, praktiška ir lanksti priemonė, kurią galite naudoti virš valgomojo stalo, virš spintos, svetainėje, prieškambaryje - iš tiesų, vienintelė riba yra jūsų fantazija. Naudodami bėginį šviestuvą taip pat atsikratysite daugybės visur kabančių laidų - bėginiai šviestuvai padaro laidus nereikalingus. Naudodami bėginį šviestuvą taip pat galite nuspręsti, kur ir kokiu kampu statyti pakabinamus šviestuvus ar taškinius šviestuvus, be to, galite nuolat keisti jų kryptį ir padėtį pagal savo poreikius - tai suteikia galimybę apšvietimui suteikti savitą atspalvį. Tačiau ką daryti išsirinkus tinkamą bėginį šviestuvą? Kaip iš tikrųjų jį sumontuoti? Atsakymus rasite šiame straipsnyje, o tada ir patys tapsite praktišku žmogumi! Taip pat čia galite peržiūrėti visą mūsų siūlomą bėgių apšvietimo asortimentą
<hr><font size="+2">SUŽINOKITE DAUGIAU APIE 1 ARBA 3 FAZIŲ BĖGIUS</font>


SUŽINOKITE DAUGIAU APIE 1 ARBA 3 FAZIŲ BĖGIUS

Gali būti sunku nuspręsti, ar naudoti 1 fazės, ar 3 fazių bėgius. Pirmiausia reikia apsvarstyti, kur naudosite bėgių kelią. Jei takelis bus naudojamas jūsų įmonėje, 3 fazių takelis gali būti pranašesnis, nes jame yra daugiau vatų ir jungiklių, todėl galėsite nepriklausomai įjungti, išjungti ar pritemdyti kiekvienos šviesos ryškumą. Kita vertus, jei takelio šviesą reikia naudoti namuose, galite naudoti 1 fazės takelį, kuris paprastai yra gražesnio dizaino ir turi tik vieną laidą su įtampa, todėl vienu metu galite reguliuoti tik šviesų intensyvumą. Nesvarbu, ar pasirinksite 1 fazės, ar 3 fazių bėgius, jums garantuojamas universalus ir lankstus apšvietimas.

Atkreipkite dėmesį, kad visi "Bankamps", "ANTIDARKs" ir "Halotracks" bėgių šviestuvai yra 1 fazės, todėl jei norite 3 fazių bėgių šviestuvo, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.
<hr><font size="+2">ANTIDARK'S DESIGNLINE-SYSTEM</font>


ANTIDARK'S DESIGNLINE-SYSTEM

Toliau sužinosite daugiau apie ANTIDARK "Designline" bėgių sistemą, kuri yra aukštos kokybės, turi daugybę įvairių derinimo galimybių ir yra plonesnė nei įprasti 2,2 cm pločio bėgiai. Naudodami šiuos takelius, galite perkelti šviestuvus pagal poreikį ir naudoti takelius įvairiose vietose - nuo biuro iki galerijos ar virš valgomojo stalo namuose. ANTIDARK "Designline" šviesos bėgius galima rinktis juodos arba baltos spalvos, jų ilgis - 1 arba 1,9 m. Juos galima naudoti pavieniui arba kartu su keliais bėgiais, kad galėtumėte lanksčiau išdėstyti šviesas. Visos "Designline" atsarginės dalys taip pat yra juodos arba baltos spalvos, kad derėtų prie skirtingų dalių spalvų.  

Visus ANTIDARK šviesos takelius rasite čia


KAIP SUMONTUOTI DESIGNLINE TRACK SISTEMĄ


1 ŽINGSNIS

Pirmiausia ant lubų, kur norite lankstaus apšvietimo, sumontuokite "Designline" bėginį šviestuvą ir įjunkite jį į artimiausią šviestuvo lizdą. Pirmiausia įsitikinkite, kad turite ir starterį, kurio reikia kiekvienai "Designline" bėgelių sistemai sumontuoti. Turėkite omenyje, kad starteris turi būti dedamas takelio gale, o ne viduryje.
PRADINIS ELEMENTAS
CENTERSTART
2 KLAUSIMAS

Vėliau galite pasirinkti sujungti kelis takelius, naudodami kelias skirtingas jungtis. Pavyzdžiui, galite naudoti Sujungiklį, kuris leidžia sujungti kelis šviesos bėgius vienoje linijoje; arba T-Sujungiklį, kuris leidžia sujungti tris bėgius vienu metu ir suformuoti "T" raidę; arba Kontektorių, kurį galite naudoti, jei norite, kad šviesos bėgiai sudarytų kampą. Kad ir kokią jungtį pasirinktumėte, galėsite paskleisti šviesą didesniame plote įvairiomis kryptimis.
SUJUNGIMAS
T-KONEKTORIUS
KAMPAS
TREČIASIS ŽINGSNIS

Atlikę pirmuosius du žingsnius, galite pradėti pridėti tiksliai reikiamą skaičių Design Tube Spots, Designline Bell Spots arba Designline Tube Pendants prie savo bėgių apšvietimo pagal savo poreikius. Čia galite derinti tiek taškus, tiek pakabučius tiksliai taip, kaip jums atrodo tinkama, ir lengvai bei elegantiškai keisti jų padėtį pagal savo poreikius ir nuotaiką, kad sukurtumėte unikalų ir dekoratyvų dizaino elementą, kurį galima patalpinti bet kurioje namų vietoje.
Žingsnis 4

Jei prie bėgių sistemos norite prijungti "įprastus" pakabučius, kurie nėra jai pritaikyti, naudokite pakabuko adapterį. Tuomet galėsite kabinti pakabukus tiksliai tokiu atstumu ir tokiu skaičiumi, kokiu norite, ant takelio, tačiau turėtumėte žinoti, kad kiekvienas pakabukas gali sverti ne daugiau kaip 5 kg. Naudodami bėgių šviestuvą, galite turėti kelis šviestuvus šalia vienas kito be papildomų laidų - tai gana protinga ir praktiška.
5 ŽINGSNIS

Kaip gražų baigiamąjį bėgių sistemos akcentą galite ant "Designline" bėgių uždėti plastikinį dangtelį, kad uždengtumėte skyles, į kurias nededami žibintai, ir sukurtumėte paprastesnę išvaizdą. Dangčio bėgį taip pat galima lengvai išpjauti ir pritaikyti pagal savo poreikius.
ČIA RASITE VISUS REIKIAMUS BĖGIUS IR ATSARGINES "DESIGNLINE" BĖGIŲ SISTEMOS DALIS.

<hr><font size="+2">HALO TRACKS ŠVIESOS TRACKS</font>


HALO TRACKS ŠVIESOS TRACKS

Toliau rasite daugiau informacijos apie "Halo Track" apšvietimo sistemą - paprastą ir išmanią sistemą, kuri taip pat suteikia daugybę lanksčių apšvietimo galimybių. "Halo Tracks" apšvietimo bėgiai yra juodos ir baltos spalvos, jų ilgis - 1,2 arba 2 metrai, kuriuos galite naudoti atskirai arba su keliais bėgiais, kad padidintumėte norimo apšviesti ploto dydį.  

Visus "Halo Tracks" bėgių žibintus rasite čia


KAIP ĮRENGTI HALO TRACK SISTEMĄ

1 ŽINGSNIS

Pirmiausia sumontuokite "Halo Track" bėgelį ant lubų ir įjunkite jį į artimiausią elektros lizdą. Takelį galima sutrumpinti, pailginti ir sumontuoti tiesiog naudojant pridedamus varžtus. Su "Halo Track" takelio šviestuvais galima naudoti visus 230 V pakabinamus šviestuvus, kuriuose taip pat galima naudoti reguliatoriaus jungiklius.

2 ŽINGSNIS

Toliau galite pasirinkti, kaip sujungti kelis bėginius šviestuvus: naudodami T elementą, kuris leidžia vienu metu sujungti tris bėgius ir suformuoti T raidę; arba naudodami "Halo Track" bėginių šviestuvų surinkimo sistemą. Šią surinkimo sistemą, be kita ko, sudaro "Halo Track" 90° kampas, kurį galite naudoti norėdami sujungti bėgius ir suformuoti kampą. Joje taip pat yra El kolektorius, kurį galite naudoti, jei norite sujungti kelis takelius tiesia linija ir taip išplėsti apšvietimą didesniame plote, pavyzdžiui, virš ilgo valgomojo stalo ar koridoriaus. Galiausiai yra ir "Halo Track" bėgio "Flex" jungtis, kuri leidžia sujungti du bėgius ir sulenkti jungtį tiksliai taip, kaip norite. Naudodami šią jungčių sistemą, gaunate daugybę montavimo galimybių, todėl galėsite puikiai pritaikyti apšvietimą prie savo interjero ir poreikių.

TREČIASIS ŽINGSNIS

Galutinėje montavimo dalyje prie bėgio galite prijungti prožektorius arba pakabinamus šviestuvus - jei naudojate įprastus pakabinamus šviestuvus, jums taip pat reikės pakabinamo šviestuvo adapterio, kuris suderinamas su visais 230 V pakabinamais šviestuvais, kurių didžiausias svoris yra 4 kg - adapterį galima naudoti ir daugumai kitų šviestuvų.
VISAS REIKIAMAS "HALO" BĖGIŲ BĖGIŲ SISTEMOS DALIS RASITE ČIA