Stulpeliai - žibintai jūsų sodui ir važiuojamajai daliai!

Po, atrodo, nesibaigiančios žiemos, praleistos viduje, pagaliau atėjo pavasaris ir metas vėl išeiti į lauką bei rūpintis savo sodais. Galbūt atėjo laikas imtis pokyčių? Puošiant sodą ir įvažiavimą, plytelės ir augalai yra vieni svarbiausių pasirinkimų, tačiau mes, Lampemesteren, manome, kad pats svarbiausias pasirinkimas yra tai, kokį šviestuvą naudosite. Šiame straipsnyje pateikiama keletas įkvėpimo lauko apšvietimui.

Pirmiausia atnaujinkime kai kurių terminų žinias! Mūsų parduotuvėje rasite daugybę žodžių, kurie reiškia tą patį: stulpas, stovintis šviestuvas ir kelio šviestuvai, t. y. šviestuvai, kurie statomi į žemę. Ar norite juos pastatyti sode, ant važiuojamosios kelio dalies, ar daržo lysvėje, sprendžiate patys.

Jei norite tiesiog peržiūrėti mūsų lauko lempų pasirinkimą, tai galite padaryti čia čia.

Arba skaitykite toliau - galbūt pasijusite įkvėpti!

"Louis Poulsen" stulpas "Toldbod 155

"Louis Poulsen" stulpas "Toldbod 155

"Toldbod" šviestuvo "Bollard" leidimas yra klasikinis garsiojo "Toldbod" dizaino lauko šviestuvas. Pirmąjį "Toldbod" šviestuvą - 290 - 1983 m. sukūrė bendrovė "Louis Poulsen A/S", 2006 m. - 155, o 2009 m. - 120. Dizainas buvo paremtas Poulo Henningseno elipsės formos reflektoriumi.

Lauko šviestuvas "Toldbod" nuostabiai atrodytų palei važiuojamąją kelio dalį, tačiau, tiesą sakant, jis lygiai taip pat gerai galėtų puikuotis ir vienas pats sodo lysvėje. Toldbod lauko šviestuvų kolekcijoje yra ir sieninių šviestuvų, todėl jūsų sode esantys šviestuvai gali derėti su esančiais prie lauko durų.

Toldbod 155 stulpeliai yra juodos ir aliuminio spalvos ir nuostabiai atrodytų jūsų sode ar įvažiavime.

Peržiūrėkite šviestuvus tiesiai čia.

"Samson Bollard" iš "David Super-Light

"Samson Bollard" iš "David Super-Light

"David Super-Light A/S" kuria klasikinius ir gražius lauko šviestuvus. Jie projektuojami ir gaminami Danijoje, todėl patikėkite mumis, kai sakome, kad šie šviestuvai gali būti atsparūs bet kokiam orui. Galite rinktis iš daugybės modelių, priklausomai nuo to, koks stilius jums patinka. Klasikinis Samson Mini Bollard šviestuvas tiktų daugumai įvažiavimų ir sodo lysvių, tačiau Mike, Thomas arba Felix šviestuvas gali būti labiau pagal jūsų skonį.

Bet kuriuo atveju visus mūsų lauko šviestuvus iš "David Super-Light" galite peržiūrėti tiesiai čia!

LIGHT-POINT kubo formos stovas

LIGHT-POINT kubo formos stovas

"Cube" yra neįtikėtinai populiarus šviestuvas, kurį galima įsigyti įvairių versijų, įskaitant ir skirtas naudoti lauke! Šis LIGHT-POINT stulpas yra gerai žinomo "Cube" dizaino ir yra neįtikėtinai gražus šviestuvas, puikiai apšviečiantis aplinką. Šį stulpelį galima įsigyti juodos, baltos ir sidabrinės spalvų, taip pat sieninį variantą, todėl lauko šviestuvus galėsite lengvai suderinti.

Cube puikiai tinka šiuolaikiniams minimalistiniams namų ūkiams, kuriuose plonas ir elegantiškas šviestuvas iš tiesų spindėtų, tačiau tai nereiškia, kad šviestuvas nėra pakankamai universalus, kad tiktų visur kitur.

Peržiūrėkite "Cube" lauko šviestuvus čia.

Rørhat iš LIGHT-POINT

Rørhat iš LIGHT-POINT

Kitas nuostabaus lauko šviestuvo pavyzdys yra Rørhat. Rørhat yra dar vienas LIGHT-POINT šviestuvas, tačiau šis gaminys unikalus tuo, kad jį galima naudoti ir kaip sieninį šviestuvą, ir kaip antžeminį šviestuvą - tereikia įsigyti specialiai šviestuvui sukurtą tvirtinimą. Tai užtikrina, kad galėsite sukurti klasikinę ir vientisą išvaizdą.

Rørhat siūlo patogią, žemyn nukreiptą šviesą ir yra įvairių versijų, priklausomai nuo to, koks stilius jums patinka. Dėl savo apvalių formų Rørhat ypač gerai tinka senesniems miestiečių namams ar sodybų kiemams. Vis dėlto nuoširdžiai manome, kad jis atrodys fenomenaliai, kad ir kur jį pastatytumėte.

"Eggy Pop" iš "Cph Lighting

"Eggy Pop" iš "Cph Lighting

Norite kažko kitokio ir šiek tiek keisto? Tuomet lauko šviestuvas "Eggy Pop" - tikrai tinkamas pasirinkimas! Beveik futuristinė lempos išvaizda padėjo jai išpopuliarėti, todėl ji nebėra neįprastas vaizdas soduose ir daržuose. Eggy Pop užtikrina puikų apšvietimą ir, priklausomai nuo jūsų pageidavimų, gali būti statomas vienas arba grupėmis. Tai įdomus ir jaukus sprendimas, kuris neabejotinai paskatins pokalbius su kaimynais.

Raskite "Eggy Pop" kur.

Tikimės, kad šiame straipsnyje radote įkvėpimo savo sodo lysvėms ir privažiavimams ir jaučiatės pasirengę šį pavasarį atnaujinti lauko apšvietimą. Kai šviestuvai bus sumontuoti, beliks tik patogiai įsitaisyti, atsipalaiduoti su puodeliu pasirinkto gėrimo ir pasigrožėti naujaisiais šviestuvais.
Peržiūrėkite alternatyvius sodo ir įvažiavimo žibintus čia Mėgaukitės!