"Kartell" - pasaulinio lygio itališkas dizainas

"Kartell" - daugiau nei 70 metų dizaino istorijos, kurios šaknys glūdi kultūroje, kūrybiškume ir pažangiausiose technologijose

1949 m. Giulio Castelli įkūrė italų dizaino įmonę "Kartell", kurios unikalūs dizainai greitai tapo pripažintos ir tuomet geidžiamos kokybės etiketės "Made in Italy" įkūnijimu. Toliau rasite daugiau informacijos apie jaudinančią "Kartell" istoriją, unikalų dizainą ir visame pasaulyje žinomus dizainerius bei architektus, sukūrusius įspūdingą eilę garsių "Kartell" dizaino ikonų.
<hr><font size="+2">"KARTELL" DIZAINO ISTORIJA</font>


"KARTELL" DIZAINO ISTORIJA

Po beveik 40 Castelli valdymo metų, 1988 m., Kartell pasikeitė kartos ir įmonė buvo perduota Giulio ir Annos Castelli svainiui Claudio Luti, kuris turėjo patirties mados pramonėje, ypač garsiuose Italijos mados namuose "Versace". Vadovaudamas "naujajai" "Kartell", Luti pradėjo bendradarbiauti su talentingais dizaineriais ir architektais, tokiais kaip Ferruccio Laviani, Philippe Starck, Alberto Meda, Patricia Urquiola, Antonio Citterio, kurių dizainas tapo prekės ženklo tapatybės simboliu. Be to, "Kartell" įvyko ir naujas posūkis medžiagų, iš kurių gaminami gaminiai, naudojimo srityje. Tai lėmė novatorišką proveržį 1999 m., kai jie tapo pirmąja kompanija pasaulyje, pradėjusia gaminti namų apyvokos reikmenis iš polikarbonato. Nuo tada "Kartell" toliau plėtojo ir tyrinėjo temą - skaidrumą - pasitelkdama įvairius paviršius, formas ir technologijas, kurios leido sukurti originalius, iki tol niekur nesukurtus gaminius.4 kultiniai "Kartell" visžaliai
"Kartell" visžaliai atspindi geriausius "Kartell" kultinio dizaino paveldo pavyzdžius. Šiuose nesenstančiuose šedevruose funkcionalumas derinamas su išskirtine estetika ir jie tapo šiuolaikinio dizaino simboliu. Nuo kultinės "Bloom" šviestuvų serijos iki universalios "Componibili" baldų kolekcijos - "Kartell Evergreens" ir toliau stebina savo nesenstančia elegancija ir novatorišku požiūriu. Šie kūriniai yra daugiau nei tik daiktai - tai architektūriniai elementai, kurie savo charakteriu ir stiliumi praturtina bet kokią erdvę. Toliau susipažinsite su visame pasaulyje žinomais Kartell evergreenais, kurie niekada neišeina iš mados!
.
<hr><font size="+2">KARTELL BLOOM</font>


KARTELL BLOOM

"Bloom" lempa yra legendinis dizaino kūrinys, sukurtas 2011 m. "Bloom" sukūrė talentingas italų dizaineris Ferruccio Laviani. 1960 m. gimęs Laviani įsitvirtino kaip vienas įtakingiausių šių laikų dizainerių, kur ypač pasižymėjo gebėjimu derinti tradicinę meistrystę su avangardinėmis technologijomis ir estetika.

Ferruccio Laviani Milano politechnikos universitete baigė architekto studijas, kurios padarė didelę įtaką jo požiūriui į dizainą. Jo darbams dažnai būdinga harmoninga funkcijos ir formos sintezė, kuriant objektus, kurie yra ne tik estetiški, bet ir praktiški bei prasmingi. Laviani gebėjimas kurti laikui nepavaldžius dizainus, kurie ir šiandien yra aktualūs ir geidžiami, yra jo įgūdžių ir vizijos įrodymas. Šviestuvu "Bloom" ir kitais šedevrais jis toliau formuoja šiuolaikinio dizaino pasaulį ir įkvepia būsimas dizainerių kartas savo unikaliu talentu ir atsidavimu naujovėms.

Bloom - tai inovacijų ir estetinio pranašumo istorija, nes Laviani sujungė tradicines medžiagas, tokias kaip polimetilmetakrilatas (PMMA), su šiuolaikinėmis LED technologijomis, kad sukurtų ne tik gražų, bet ir funkcionalų bei energiją taupantį gaminį. Įkvėptas natūralių formų, pavyzdžiui, gėlių ir kristalų, šis šviestuvas sugebėjo patraukti akį savo unikalia išvaizda ir stulbinančia šviesos dinamika.

Viena iš patraukliausių "Bloom" savybių - gebėjimas sukurti elegancijos ir rafinuotumo atmosferą bet kuriame kambaryje. Organiška forma ir švelni, išsklaidyta šviesa sukuria raminamąjį efektą, todėl šis šviestuvas idealiai tinka tiek privatiems namams, tiek komercinėms patalpoms, pavyzdžiui, restoranams ir viešbučiams.
VISAS "BLOOM" LEMPAS RASITE ČIA
<hr><font size="+2">KARTELL COMPONIBILI</font>


KARTELL COMPONIBILI

"Componibili" yra dar viena iš "Kartell" ikoniškiausių baldų kolekcijų, turinti įdomią istoriją. Dizainą 1969 m. sukūrė vizionierė italų dizainerė Anna Castelli Ferrieri ir nuo to laiko ji išlaikė nesenstančio baldų dizaino šedevro statusą.

Anna Castelli Ferrieri buvo savo srities pionierė ir viena pirmųjų moterų dizainerių, sulaukusių tarptautinio pripažinimo. Jos "Componibili" vizija buvo sukurti daugiafunkcinį baldą, kurį būtų galima pritaikyti įvairioms erdvėms ir poreikiams. Rezultatas - baldas, kuris buvo ne tik gražus, bet ir praktiškas bei universalus.

Componibili dizainas pasižymi paprastomis ir švariomis linijomis, kurios puikiai dera prie daugumos interjero dizaino tendencijų. Iš patvaraus plastiko, o pastaruoju metu ir iš biologiškai skaidžios medžiagos pagaminti baldai yra įvairių gražių spalvų ir skirtingų dydžių, todėl galite kurti įvairius žvaigždynus ir pritaikyti juos prie savo interjero dizaino.

Viena iš labiausiai žavinčių "Componibili" savybių - universalumas ir patogumas naudoti. Jį galima naudoti kaip sandėliuką, šoninį staliuką, naktinį staliuką ar net kaip nedidelį skulptūrinį kambario akcentą - vienintelė riba yra jūsų vaizduotė.

Componibili ir šiandien yra paklausus dėl savo nesenstančio dizaino, funkcionalumo ir gebėjimo suteikti subtilios elegancijos ir praktiškumo bet kokiam interjerui. Tai baldas, kuris ne tik atlieka savo praktinę paskirtį, bet ir suteikia charakterio bei žavesio bet kuriai patalpai, kurioje jis pastatytas.
VISUS COMPONIBILI BALDUS RASITE ČIA
<hr><font size="+2">KARTELL FL/Y LEMPA</font>


KARTELL FL/Y LEMPA

FL/Y taip pat yra kultinio dizaino lempa, kurią talentingasis Ferruccio Laviani sukūrė "Kartell". FL/Y istorija prasidėjo 2002 m., kai jis buvo pristatytas kaip "Kartell" novatoriškos šiuolaikinio apšvietimo kolekcijos dalis. Pavadinime FL/Y panaudotas žodis "skristi", kuris atsispindi šviestuvo šviesoje ir plūduriuojančioje išvaizdoje.

Laviani pavyko sukurti šviestuvą, kuris yra ir paprastas, ir įmantrus, tačiau vis dar sugeba patraukti žmonių dėmesį savo drąsiu ir laikui nepavaldžiu dizainu. Išskirtinė FL/Y forma, primenanti apverstą dubenį arba plūduriuojantį NSO, suteikia bet kokiam kambariui unikalų ir futuristinį atspalvį.

Viena iš puikiausių FL/Y savybių - universalumas, nes šviestuvą galima rinktis iš daugybės spalvų ir dydžių, todėl jis tinka bet kokiam interjero dizaino stiliui. Be estetinio patrauklumo, FL/Y taip pat yra labai praktiškas, nes skleidžia tolygią ir malonią šviesą, kuri bet kuriame kambaryje sukuria jaukią ir kviečiančią atmosferą. Su FL/Y taip pat gausite dekoratyvų dizaino elementą, kuris išsiskiria iš kitų ir traukia svečių dėmesį bei susižavėjimą.

Dėl savo nesenstančio dizaino ir universalumo FL/Y yra populiarus pasirinkimas tiek tarp dizaino entuziastų, tiek tarp kasdienių vartotojų, jis ir toliau išlieka aktualus šiuolaikinių interjero dizaino tendencijų kontekste ir išlieka vienu geidžiamiausių bei ikoniškiausių "Kartell" dizaino pavyzdžių.
VISAS FL/Y LEMPAS RASITE ČIA
<hr><font size="+2">KARTELL BOURGIE</font>


KARTELL BOURGIE

"Bourgie" yra dar vienas iš ikoniškiausių "Kartell" dizaino šviestuvų, kurį taip pat sukūrė talentingasis Ferruccio Laviani, taip pat sukūręs "FL/Y" ir "Bloom". Šis šviestuvas pirmą kartą buvo pristatytas 2004 m. ir nuo to laiko įgijo kultinį statusą tarp dizaino mėgėjų visame pasaulyje.

Šviestuvo "Bourgie" istorija atspindi tradicijų ir naujovių derinį. Šviestuvo pavadinimas - tai duoklė tradiciniams ir aristokratiškiems dalykams, o jo dizainas - moderni baroko stiliaus puošnios elegancijos interpretacija. Dėl detalių formų ir skaidrios medžiagos "Bourgie" sukuria akį traukiantį reginį, kuris patraukia žvilgsnį ir suteikia kambariui prabangos įspūdį.

Viena unikaliausių "Bourgie" savybių - reguliuojamas aukštis, todėl šviestuvą galite pritaikyti pagal savo poreikius ir pageidavimus. Dėl to jis idealiai tinka kaip stalinė lempa tiek darbui, tiek laisvalaikiui. Be to, "Bourgie" galima rinktis iš daugybės spalvų ir medžiagų, todėl galėsite išsirinkti tobulą variantą, tinkantį prie jūsų interjero dizaino.

Nesenstantis ir didingas "Bourgie" dizainas paverčia jį įspūdingu centru bet kurioje aplinkoje, kur jis yra tiek pat dekoratyvus, kiek ir praktiškas. Jis tebėra geidžiamas dizaino elementas tarp šviestuvų entuziastų ir interjero dizainerių, kurie vertina jo estetiką ir funkcionalumą.
VISAS BURŽUAZINES LEMPAS RASITE ČIA4 išskirtinės "Kartell" naujovės
Jei ieškote ko nors naujo savo interjerui, pasižyminčio inovatyviu dizainu ir modernia estetika, tuomet pasinerkite į žemiau pateikiamas novatoriškas "Kartell" naujoves. Nuo permatomų baldų, sukuriančių lengvumo iliuziją, iki unikalių kultinių dizainerių kūrinių - "Kartell" ir toliau stebina savo unikaliais ir stilingais kūriniais. Pažinkite šį jaudinantį dizaino pasaulį ir sužinokite, kuo šios naujovės tokios unikalios ir įkvepiančios.
.
<hr><font size="+2">KABUKI STALINĖ LEMPA</font>


KABUKI STALINĖ LEMPA

"Kartell" stalo šviestuvai "Mini Kabuki" - tai naujovių ir estetikos šventė, kurioje funkcionalumas susilieja su unikaliu ir kerinčiu dizainu. Šios lempos - tai ne tik apšvietimo prietaisai, bet ir estetinės išraiškos priemonės, suteikiančios bet kokiam kambariui charakterio ir asmenybės. Šią nepaprastą seriją sukūrė dizaineris Ferruccio Laviani, sukūręs daugelį "Kartell" dizaino ikonų.

Unikalus "Mini Kabuki" stalinių šviestuvų dizainas pasižymi subtiliais ir drąsiais siluetais. Naudodamas pažangius gamybos metodus ir aukštos kokybės medžiagas Laviani sugebėjo sukurti nuostabią skulptūriškumo ir funkcionalumo sąveiką. Šviestuvo kupolo formos gaubtas pagamintas iš skaidrios termoplastinio polimero medžiagos, kuri sukuria lengvumo ir elegancijos iliuziją. Šis skaidrumas taip pat sukuria išsklaidytą apšvietimą, kuris švelniai ir tolygiai pasklinda po visą kambarį, sukurdamas malonią atmosferą.

Be įspūdingos estetikos, "Mini Kabuki" staliniai šviestuvai taip pat pasižymi keliomis unikaliomis savybėmis, kurios prisideda prie jų funkcionalumo ir patogumo naudoti. Dėl kompaktiško dydžio jos tinka tiek didelėms, tiek mažoms erdvėms, o dėl savo universalumo gali būti naudojamos įvairiai - nuo atmosferinio apšvietimo ant naktinio stalelio iki dekoratyvinio elemento ant knygų lentynos ar šoninio staliuko.

Apskritai "Kabuki" serija, kurią sudaro staliniai šviestuvai, pakabukai ir grindų šviestuvai, yra pavyzdys apšvietimo sprendimo, kuriame pavyko gražiai ir patraukliai sujungti formą ir funkciją. Dėl unikalaus dizaino ir pritaikymo galimybių bei unikalių funkcijų jie yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie nori savo namams ar darbo vietai suteikti elegancijos ir asmeniškumo.
VISAS KABUKI LEMPAS RASITE ČIA
<hr><font size="+2">KHAN PAKABINAMAS ŠVIESTUVAS</font>


KHAN PAKABINAMAS ŠVIESTUVAS

"Kartell" pakabinami šviestuvai "Khan" - tai avangardinio dizaino ir funkcionalumo sintezė, kuri meta iššūkį apšvietimo pasaulio konvencijoms. Šie šviestuvai - tai ne tik šviesos šaltiniai, bet ir meno kūriniai, sukurti talentingo dizainerio Philippe'o Starcko, garsėjančio novatorišku ir laikui nepavaldžiu dizainu.

Unikalaus dizaino pakabinamiems šviestuvams "Khan" būdingos geometrinės formos ir švarios linijos, kurios sukuria modernią ir elegantišką išvaizdą. Starckas sugebėjo sukurti šviestuvą, kuris tuo pat metu yra ir paprastas, ir akį traukiantis, todėl jis yra ryškus bet kurio kambario elementas. Plona, cilindro formos lempa pati savaime yra meno kūrinys, suteikiantis elegancijos bet kokiam interjerui.

Khan pakabukai atiduoda duoklę prabangaus grožio šviestuvams, kurie puošė XVIII a. rūmus, tačiau nepaprasto dizaino šviestuvai yra modernizuoti. Šiuose šviestuvuose tradiciniai elementai derinami su moderniais, todėl jie yra universalus bet kokio interjero priedas.

Unikalus "Khan" šviestuvų dizainas traukia akį atpažįstama šviestuvo struktūra, kuri yra minimalistinė ir supaprastinta. Išlaikyta tradicinio šviestuvo forma ir elegancija, tačiau jis transformuotas į modernų pakabinamą šviestuvą, tinkantį tiek klasikiniam, tiek šiuolaikiniam interjero dizaino stiliui.

Chano pakabukai - tai ne tik šviestuvai, bet ir meno kūriniai, galintys bet kokiam interjerui suteikti žavesio ir asmeniškumo. Apskritai "Khan" pakabukai yra pavyzdys apšvietimo sprendimo, kuriame pavyko unikaliai suderinti estetiką, funkcionalumą ir naujoves.
VISUS KHANO PAKABUKUS RASITE ČIA
<hr><font size="+2">MINI GEEN-A</font>


MINI GEEN-A

"Kartell" staliniai šviestuvai "Mini Geen-A" yra ne tik apšvietimo šaltinis, bet ir naujovių bei stiliaus simbolis. Už šio nepaprasto dizaino slypi garsus dizaineris Philippe'as Starckas, garsėjantis savo vizionieriškais projektais ir gebėjimu derinti estetiką su funkcionalumu.

Stalo šviestuvų "Mini Geen-A" istorija - tai pasakojimas apie grožį ir eleganciją, kuri žengia koja kojon su technologine pažanga. Starckas sugebėjo sukurti apšvietimo kolekciją, kuri ne tik patenkina pagrindinius apšvietimo poreikius, bet ir suteikia kambariui rafinuotą akcentą. Klasikinio dizaino ir šiuolaikinės estetikos įkvėpti staliniai šviestuvai "Mini Geen-A" yra gražus nesenstančio žavesio pavyzdys.

Mini Geen-A yra kompaktiško dydžio, todėl tinka bet kurioje erdvėje - ant naktinio staliuko, šoninio stalelio ar kaip dekoratyvinis akcentas ant knygų spintos. Švelnus ir tolygus stalinių lempų apšvietimas sukuria malonią atmosferą, puikiai tinkančią poilsiui ar skaitymui, o jų paprastas, bet elegantiškas dizainas suteikia rafinuotumo bet kokiam interjerui. Tad kodėl gi nepridėjus savo namams estetiško akcento šiomis unikaliomis "Kartell" stalinėmis lempomis?
VISAS MINI "GEEN-A" STALINES LEMPAS RASITE ČIA
<hr><font size="+2">TRULLO STORAGE</font>


TRULLO STORAGE

Fabio Novembre "Kartell" užsakymu sukurta "Trullo Storage" - tai unikalus indas, kuriame funkcionalumas derinamas su unikaliu ir akį traukiančiu dizainu. Pavadintas pagal tradicinius itališkus Trulli namus, kuriems būdingi kūgio formos stogai ir apvalios formos, Trullo Storage yra moderni šio architektūrinio paveldo interpretacija.

Drąsi ir futuristinė "Trullo Storage" išvaizda išsiskiria iš bet kokio interjero. Indas pagamintas iš tvirtos plastikinės medžiagos, kuri erdvei suteikia lengvumo ir elegancijos.

Fabio Novembre pavyko sukurti dizainą, kuris yra tiek pat dekoratyvus, kiek ir funkcionalus jūsų interjere. Trullo yra ne tik praktiškas laikymo sprendimas, bet ir meno kūrinys, suteikiantis asmeniškumo ir žavesio bet kuriai patalpai. Dėl savo unikalios išvaizdos ir įmantraus dizaino "Trullo" saugykla yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori suteikti savo namams ar biurui stiliaus akcentą.
ČIA RASITE VISAS TRULLO SAUGYKLAS4 lanksčios "Kartell To-Go" lempos
Atraskite revoliucines "Kartell To-Go" lempas - tobulą funkcionalumo ir stiliaus derinį. Šie nešiojamieji šviestuvai sukurti taip, kad lydėtų jus visur, kur tik keliaujate, suteikdami šviesos ir elegancijos bet kokiai progai. Dėl novatoriško dizaino ir universalumo jie leidžia kurti nuotaiką ir atmosferą, kad ir kur būtumėte. Taigi, jei vertinate gerai apšviestą namų kampelį arba norite sukurti intymią atmosferą lauko terasoje, šie nešiojamieji šviestuvai yra idealus pasirinkimas.
<hr><font size="+2">BATTERY</font>


BATTERY

"Kartell" stalinis šviestuvas "Battery" yra ikoniškas dizaino kūrinys, kuriame unikaliai dera funkcionalumas ir estetika. Šią lempą, kaip ir daugelį kitų "Kartell" dizainų, sukūrė talentingasis Ferruccio Laviani. Šią stalinę lempą Laviani taip pat sugebėjo sukurti nesenstančio dizaino, kuris puikiai dera prie visų interjero stilių.

Vienas iš pagrindinių stalinės lempos "Battery" privalumų - belaidžio ryšio funkcija. Dėl to lempą galite pastatyti bet kurioje namų vietoje, nesirūpindami laidais ar lizdais. Įmontuota įkraunamo akumuliatoriaus technologija suteikia jums taip reikalingo lankstumo ir judėjimo laisvės, todėl puikiai tinka naudoti tiek patalpose, tiek lauke.

Akumuliatorinės stalinės lempos dizaine puikiai suderintos paprastos linijos ir švelnios kreivės, todėl lempa atrodo elegantiškai ir moderniai. Permatomas gaubtas sukuria nuostabų šviesos efektą, skleidžiantį švelnią ir malonią šviesą kambaryje, todėl lempa tinka ir atmosferiniam apšvietimui, ir funkciniam užduočių apšvietimui.

Apskritai stalinė lempa "Battery" yra sėkmingos formos ir funkcijos sintezės pavyzdys. Novatoriško dizaino ir praktiškumo lempa pasižymi ir stiliumi, ir patogumu naudoti, todėl ją mielai renkasi dizaino entuziastai visame pasaulyje.
ČIA RASITE VISAS STALINES LEMPAS SU AKUMULIATORIAIS
<hr><font size="+2">GOODNIGHT BATTERY</font>


GOODNIGHT BATTERY

Stalo lempa "Goodnight Battery" - puikus dizaino kūrinys, kuriame elegancija ir funkcionalumas derinami unikaliu būdu. Šį unikalų šviestuvą taip pat sukūrė vizionierius dizaineris Ferruccio Laviani, garsėjantis savo talentu apšvietimo dizaino srityje ir gebėjimu derinti tradicinę meistrystę su šiuolaikinėmis naujovėmis.

Vienas ryškiausių stalinės lempos "Goodnight Battery" privalumų - gebėjimas imituoti žvakių šviesą. Švelni ir šilta šviesa sukuria jaukią atmosferą ir suteikia romantikos bet kuriam kambariui. Dėl to ji idealiai tinka kaip naktinė lempa prie lovos arba nuotaikai sukurti per vakarienę ar romantiškas akimirkas.

Stalo lempos "Goodnight Battery" dizainas - tikra duoklė nesenstančiai elegancijai. Subtilus siluetas ir skaidri medžiaga sukuria plūduriuojančios šviesos iliuziją, kuri kambariui suteikia subtilios elegancijos ir žavesio. Įkraunama baterija lempa taip pat suteikia papildomo patogumo, nes ją galima naudoti bet kurioje vietoje, nenaudojant laidų ar lizdų.

Apskritai stalinė lempa "Goodnight Battery" demonstruoja puikią estetikos ir funkcionalumo sąjungą. Šilta šviesa ir rafinuota išvaizda suteikia bet kokiam kambariui prabangos ir stiliaus aurą, todėl ši lempa yra nepakeičiamas bet kokio interjero elementas.
VISAS "GOODNIGHT" STALINES BATERINES LEMPAS RASITE ČIA
<hr><font size="+2">LANTERN</font>


LANTERN

Stalo šviestuvas "Lantern" yra unikalus dizaino kūrinys, kuris šiuolaikiškai atgaivina tradicinių žibintų prisiminimus. Dizainerio vizionieriaus Fabio Novembre sukurtas šviestuvas "Lantern" yra ikoniška elegancijos ir funkcionalumo išraiška.

Vienas ryškiausių "Lantern" stalinės lempos privalumų - gebėjimas atkurti šiltą ir jaukią tradicinio žibinto atmosferą. Švelni ir prislopinta šviesa sukuria jaukią atmosferą, kuri puikiai tinka naudoti tiek patalpose, tiek lauke. Dėl nešiojamo dizaino ir įkraunamo akumuliatoriaus jis taip pat yra labai praktiškas ir pritaikomas bet kurioje namų vietoje.

Stalo šviestuvo "Lantern" dizaine puikiai dera tradicinis meistriškumas ir šiuolaikinė estetika. Jo elegantiškas siluetas ir panaudota skaidri medžiaga sukuria žvakių šviesos iliuziją, kuri kambariui suteikia klasikinio žavesio.
VISAS NEŠIOJAMAS STALINES LEMPAS RASITE ČIA
<hr><font size="+2">SPACE</font>


SPACE

Stalo šviestuvas "Space Outdoor" yra įspūdingas naujoviško lauko dizaino pavyzdys, kuriame funkcionalumas ir estetika derinami įspūdingai. Talentingo dizainerio Jaspero Morrisono sukurtas šviestuvas "Space Outdoor" yra elegantiškas lauko apšvietimo sprendimas.

Vienas ryškiausių stalo šviestuvo "Space Outdoor" privalumų - jo lankstumas, nes jį galima išdėstyti tiksliai pagal jūsų poreikius, todėl turite unikalią galimybę pritaikyti apšvietimą bet kurioje lauko aplinkoje. Be to, šviestuvas pagamintas iš patvarių medžiagų, užtikrinančių ilgalaikį jo veikimą įvairiomis oro sąlygomis.

Stalo šviestuvo "Space Outdoor" dizainas - tai puikus funkcionalumo ir paprastos elegancijos bei futuristinio akcento derinys, suteikiantis jūsų lauko erdvėms papildomo išskirtinumo ir charakterio. Dėl santūrios estetikos ir universalumo jis idealiai tinka visur - nuo kiemų ir sodų iki balkonų ir lauko valgomojo zonų.
ČIA RASITE VISUS ERDVINIUS LAUKO STALINIUS ŠVIESTUVUS