Globen Lighting Toršerai

"Globen Lighting" yra pripažintas apšvietimo prekės ženklas, kuris savo novatorišku dizainu ir kokybiškais gaminiais įsitvirtino kaip pirmaujantis rinkos dalyvis. Aistringai kurdama nuotaikingą ir funkcionalų apšvietimą, "Globen Lighting" užsitarnavo gerą reputaciją, nes gamina aukščiausio lygio šviestuvus, kurie stebina tiek savo estetika, tiek funkcionalumu. Viena populiariausių "Globen Lighting" asortimento kategorijų - įspūdingi grindų šviestuvai. Šie grindų šviestuvai sukurti siekiant patalpai suteikti šviesos ir charakterio, o taip pat atlikti stilingo dekoro funkciją. Toliau pateikiame "Globen Lighting" grindų lempų asortimentą.
Cannes Toršeras Mud - Globen Lighting
RRP EUR 361,00
Dabar yra sandėlyje
Torrano Toršeras Baltas - Globen Lighting
RRP EUR 491,00
Dabar yra sandėlyje
Ripley Toršeras Beige - Globen Lighting
RRP EUR 250,00
Tikimasi, kad bus: 10 - 14 d.
Ripley Toršeras Black - Globen Lighting
RRP EUR 250,00
Tikimasi, kad bus: 10 - 14 d.
Torrano Toršeras Rudas - Globen Lighting
RRP EUR 491,00
Tikimasi, kad bus: 10 - 14 d.
Ripley Toršeras Blue - Globen Lighting
RRP EUR 250,00
Bus sandėlyje: 05-07-2024
Umfors 50 Toršeras IP44 Pilkas - Globen Lighting
RRP EUR 437,00
Tikimasi, kad bus: 10 - 14 d.
Bowl Toršeras Baltas - Globen Lighting
RRP EUR 243,00
Tikimasi, kad bus: 10 - 14 d.
Rodyti 31 iš 31 produktų

"Torrano" grindų lempa - moderni elegancija


Talentingo dizainerio Patricko Hallo "Globen Lighting" užsakymu sukurta "Torrano" grindų lempa - puiki formos ir funkcijos dermė. Vienas iš ryškiausių Torrano grindų lempos bruožų - unikalus marmurinis pagrindas, suteikiantis lempai unikalią ir elegantišką išraišką. Marmuras garsėja savo nesenstančiu grožiu ir prabangiu spindesiu, o Patrickas Hallas, integruodamas šią brangią medžiagą į Torrano grindų šviestuvo dizainą, suteikia šviestuvui rafinuotumo ir išskirtinumo.

Marmurinis pagrindas ne tik džiugina vizualiai, bet ir atlieka praktinę funkciją - suteikia stabilumo ir tvirtumo visai konstrukcijai. Sunkus ir tvirtas pagrindas užtikrina, kad šviestuvas tvirtai stovėtų ant grindų, o tai būtina jo, kaip grindų lempos, funkcijai atlikti. Kontrastas, atsirandantis tarp glotnaus, vėsaus marmurinio pagrindo paviršiaus ir glotnaus metalinio šviestuvo karkaso, sukuria vizualinę įtampą ir suteikia šviestuvo dizainui gilumo.

Be įspūdingo pagrindo, Torrano grindų lempa taip pat pasižymi elegantiška ir modernia išvaizda. Plona rankena ir elegantiškos gaubto kreivės prisideda prie bendros prabangios lempos estetikos ir paverčia ją akį traukiančiu elementu bet kuriame kambaryje.

Apskritai "Torrano" grindų lempai pavyko unikaliai suderinti estetiką ir funkcionalumą. Patricko Hallo dizaino vizija kartu su "Globen Lighting" meistriškumo patirtimi leidžia sukurti grindų šviestuvą, kuris ne tik patenkina apšvietimo poreikį, bet ir praturtina kambarį savo unikalia ir elegantiška išraiška.

Visus "Globen Lighting" šviestuvus "Torrano" rasite čia


"Cannes" grindų lempa - senovinio stiliaus įkvėptas žavesys


"Cannes" grindų lempa - dar vienas populiarus "Globen Lighting" pasirinkimas, pasižymintis unikaliu ir išskirtiniu dizainu. Įkvėptas vintažinės estetikos, "Cannes" bet kuriam kambariui suteikia nesenstančio žavesio. Švelnus apšvietimas sukuria jaukią atmosferą, puikiai tinkančią poilsiui ar bendravimui. Grindinį šviestuvą "Cannes" taip pat sukūrė Patrickas Hallas - tai gražus modernaus dizaino, derančio su nesenstančia elegancija, pavyzdys. Vienas iš išskirtiniausių "Cannes" grindų lempos bruožų - unikalus jos gaubtas, išsiskiriantis drąsiu ir savitu dizainu. Šviestuvo gaubtas yra ikoniškos formos, primenančios banguojantį kelią ar atvirą gėlę.

Patrickas Hallas sukūrė unikalų šviestuvą "Cannes", kuris veikia ne tik kaip šviesos šaltinis, bet ir kaip meninis objektas. Būdingas gaubtas suteikia šviestuvui dinamiškumo ir judesio, todėl jis tampa akį traukiančiu elementu bet kuriame kambaryje. Be to, gaubto dizainas leidžia sukurti išsklaidytą ir švelnų apšvietimą, kuris sukuria malonią atmosferą ir padeda pajusti jaukumą bei atsipalaidavimą.

Be išskirtinio gaubto, "Cannes" grindų lempa taip pat pasižymi moderniu ir minimalistiniu stiliumi. Dėl glotnaus ir paprasto silueto šviestuvas tinka įvairiems interjero stiliams - nuo modernaus ir minimalistinio iki tradiciškesnio ir klasikinio. Dėl švarių linijų ir paprastų formų šviestuvas atrodo nesenstantis, niekada neišeinantis iš mados, todėl yra universalus pasirinkimas bet kokiam interjerui.

Visą "Globen Lighting" šviestuvų kolekciją "Cannes" rasite čia


Bowl Floor Lamp - paprasta elegancija


"Globen Lighting" šedevras "Bowl" grindų lempa yra paprastumo ir elegancijos simbolis apšvietimo pasaulyje. Viena iš ryškiausių grindų lempos "Bowl" ypatybių - paprastas ir elegantiškas sferinis gaubtas, spinduliuojantis nesenstančiu patrauklumu ir estetišku dizainu. Šviestuvo sferinis gaubtas švelniai ir išsklaidytai gaubia šviesą, kuri sukuria malonią atmosferą bet kuriame kambaryje.

Modernus ir minimalistinis "Bowl" grindų lempos dizainas suteikia jai nesenstančią išvaizdą, kuri puikiai dera prie įvairių interjero stilių. Dėl švarių linijų ir paprastų formų šviestuvas yra universalus pasirinkimas, kurį galima pritaikyti prie bet kokio interjero stiliaus - nuo modernaus ir minimalistinio iki labiau tradicinio ir klasikinio. Dėl minimalistinio požiūrio į dizainą "Bowl" grindų lempa taip pat yra santūrus bet kurio kambario priedas, suteikiantis subtilios elegancijos ir nedominuojantis bendroje erdvės estetikoje.

Be paprasto ir elegantiško sferinio atspalvio, "Bowl" grindų lempa taip pat pasižymi įspūdingu funkcionalumu. Šviestuvas sukurtas taip, kad užtikrintų tolygų ir malonų apšvietimą, apšviečiantį kambarį, bet neakinantį ir neakinantį. Švelnus ir netiesioginis apšvietimas sukuria jaukią atmosferą, puikiai tinkančią poilsiui ar bendravimui, todėl "Bowl" grindų lempa yra idealus pasirinkimas bet kokiems namams ar komercinėms patalpoms.

Grindinis šviestuvas "Bowl" yra ne tik praktiškas šviesos šaltinis, bet ir gražus bei elegantiškas interjero dizaino elementas, kuris patalpai suteikia ir stiliaus, ir funkcionalumo. Paprastas ir elegantiškas sferinis gaubtas ir modernus minimalistinio dizaino stilius - įspūdingas "Bowl" grindų lempos pavyzdys, rodantis "Globen Lighting" siekį kurti apšvietimo sprendimus, kurie įkvepia ir praturtina erdvės atmosferą.

Visus "Globen Lighting" šviestuvus "Bowl" rasite čia


"Globen Lighting" apšvietimas kiekvienam skoniui


"Globen Lighting" grindų šviestuvai, įskaitant "Torrano", "Cannes" ir "Bowl" modelius, yra šio prekės ženklo įsipareigojimo kurti aukščiausios kokybės šviestuvus, atsižvelgiant į estetinį patrauklumą ir funkcionalumą, pavyzdys. Nesvarbu, ar mėgstate modernią eleganciją, senovinį žavesį, ar paprastumą, "Globen Lighting" siūlo grindų šviestuvų asortimentą, atitinkantį jūsų poreikius ir interjero pageidavimus. Įspūdingo dizaino ir patikimai veikiantys "Globen Lighting" grindų šviestuvai yra idealus pasirinkimas visiems, norintiems atnaujinti apšvietimą ir suteikti erdvei šviesos bei charakterio.

Visą "Globen Lighting" šviestuvų asortimentą rasite čia
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!