By Rydéns Pakabinami Šviestuvai

Pakabinamas šviestuvas paprastai kabo kambario viduryje, kad suteiktų namams charakterio ir kartu būtų patrauklus elementas. Taigi, renkantis pakabinamą šviestuvą, reikia atkreipti dėmesį ne tik į šviestuvo funkciją, bet ir į jo išraišką, susijusią su esamo interjero dizaino elementais. By Rydéns įkvėpimo semiasi iš šių laikų tendencijų ir apšvietimo poreikių. Nepriklausomai nuo to, ar jums reikia pakabinamo šviestuvo, kuris sušvelnintų pramoninį virtuvės vaizdą, ar pramoninio pakabinamo šviestuvo, kuris sukurtų kontrastą su mediniu valgomojo stalu ar minkšta sofa, jų asortimente rasite tai, ko ieškote.

Hero pakabinamas šviestuvas ir Gross pakabinamas šviestuvas - tai meniški pakabinami šviestuvai, švelniai ir patogiai šviečiantys. Gross jūsų interjerui suteikia lengvumo ir elegancijos, o Hero yra šiek tiek chaotiškesnis, tačiau skulptūriškas šviestuvas, suteikiantis jūsų namams daugiau pramoninės išraiškos.
Rodyti 36 iš 48 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!