Architekto lempa - lankstus apšvietimas visiems namamsARCHITEKTŲ LAMPYNOS
Šiais laikais architektų lempas galima naudoti privačiuose namuose, tačiau jos vis dar populiarus sprendimas biuruose ir bendrose darbo vietose. Namuose nebeturime tokio poreikio turėti rašomąjį stalą, nes dauguma žmonių dirba nešiojamaisiais kompiuteriais. Nepaisant to, architekto lempa - įvairios jos iteracijos - vis dar yra pagrindinis dekoro elementas, o dėl nuoseklaus dėmesio retro dizainui ji sulaukė naujos dėmesio bangos. Skandinaviškame dekore ir toliau daugiausia dėmesio skiriama funkcionaliam dizainui ir ikoninei klasikai. Architekto lempa klesti, tačiau šiais laikais joje naudojamos ne kaitrinės, o energiją taupančios LED lemputės. Ji vis pasirodo naujomis interpretacijomis, o mes ją ir toliau naudojame naujame kontekste.

Nors nuo tada, kai pirmą kartą išvydo dienos šviesą, praėjo beveik 90 metų, architektūrinė lempa kaip niekada populiari šiuolaikiniame interjere. Nesvarbu, kokie būtų jūsų praktiniai apšvietimo poreikiai, architekto šviestuvas juos tikrai patenkins. Grindų, lubų, sienos ar stalo - yra modelis, kurį galima pritaikyti bet kokiai įsivaizduojamai vietai jūsų namuose. Kitaip tariant, yra nesuskaičiuojama daugybė būdų, kaip panaudoti šią lempą namuose.


Prie lovos Jei norite modernaus ir praktiško, lankstaus naktinio šviestuvo, "Architect" šviestuvas yra idealus pasirinkimas. Galite rinktis populiarųjį Original 1227 wall lamp. Įspūdingas jo asortimentas tinka naudoti net šalia aukštų lovų. Jei jums reikia šviestuvo prie lovos, kurį galėtumėte naudoti kaip skaitymo lemputę, architektūrinis šviestuvas yra tinkamas pasirinkimas. Aštri ir koncentruota šviesa užtikrina, kad jums nereikės įtempti akių vien norint skaityti. Be to, gausite lempą, kuri apšvies visą kambarį ir netrukdys jūsų partneriui, kai jis norės miegoti.

KAVINĖJE Renkantis šviestuvą virtuvei svarbu rasti tokį, kuris gerai apšviestų darbo vietą. Architektūrinis šviestuvas ant sienos ar lubų yra idealus pasirinkimas, jei norite lankstumo. 302 lubinis šviestuvas arba 213 sieninis šviestuvas "Lampe Gras" - tai tvirti ir paprasti sprendimai, užtikrinantys puikią šviesą, kai ruošiate pietus ar vakarienę.
DĖL BIURO Pastaraisiais metais namų biuras išgyvena tikrą atgimimą! Vis daugiau laiko praleidžiame dirbdami namuose, todėl labai svarbu turėti tinkamą šviesą, kuria galėtumėte vadovautis. Tokie prekių ženklai kaip Leucos suprato šią užduotį ir sukūrė JJ lempų kolekciją. Šią kolekciją sudaro pakabukai, sieniniai, grindų ir staliniai šviestuvai. Pastarieji dėl savo dydžio ir lankstumo ypač puikiai tinka biurams, tiek namams, tiek ne, nes puikiai tinka prie jūsų darbo stalo. Visi kolekcijos šviestuvai - tai modernus klasikinio architektų šviestuvų dizaino variantas, o stalinius šviestuvus galima vadinti klasikiniais architektų šviestuvais.

JJ stalinis šviestuvas pasižymi klasikinio architektūrinio šviestuvo lankstumu, nes jo rankenas ir gaubtą galima reguliuoti taip, kad šviestų įvairiomis kryptimis, todėl visada turėsite reikiamą šviesą. Stalo lempos taip pat turi reguliuojamą šviesos diodų apšvietimą, todėl galite keisti ryškumą, kad jis atitiktų jūsų darbo valandas. Elegantiško dizaino šviestuvai yra įvairių dydžių ir spalvų su pagrindu ir be jo, todėl kiekvienas ras sau tinkamą modelį, nesvarbu, koks jūsų stilius ir poreikiai. Papuoškite savo darbo stalą šiuo klasikiniu šviestuvu: praktiškas ir dekoratyvus interjero priedas, kuris niekada neišeina iš mados.

Norite pamatyti unikalią "Leucos" kolekciją JJ? Raskite ją čia
Svetimame kambaryje Jums reikia gero apšvietimo, susijusio su jūsų sofos ar fotelio, ant kurio paprastai susisukate su mezginiais ar gera knyga, išdėstymu. Archi "Nordic Living" užtikrina neįtikėtinai lanksčią šviesą. Šviestuvas turi spaustuko funkciją, todėl jį galima lengvai pritvirtinti ant lentynos ar stalo krašto, jau nekalbant apie tai, kad prireikus jį vėl galima perkelti. Šviestuvą galima rinktis iš įvairių spalvų ir jis tinka prie visų interjero stilių.

Vaiko kambaryje Stalas vaiko kambaryje turėtų būti tinkamai apšviestas, kad jis galėtų ruošti namų darbus, piešti ar dirbti prie kitų nedidelių kūrybinių projektų. Type 75 stalinė lempa yra klasikinė stovinti architekto lempa, kurią galima įsigyti įvairių akį traukiančių spalvų derinių. Stalinė lempa "Type 75" yra dekoratyvus ir praktiškas sprendimas jūsų vaiko kambariui, kuris tinka ir jums, ir jūsų vaikui. Unikali stalinė lempa yra dviejų dydžių, kurių maksimalus aukštis atitinkamai 50 ir 66 cm - tokio dydžio lempa tinka naudoti ir kaip šviestuvas ant naktinio stalelio.
PERSONALINIAM DEKORUI Šiuolaikiniame dekore architekto šviestuvas naudojamas įvairiose naujose srityse. Viena iš akį traukiančių ir kūrybiškesnių interpretacijų yra milžiniška architekto lempa: Tolomeo Mega grindų lempa. "Artemides" kolekcijoje "Tolomeo" yra vieni populiariausių architektūrinių šviestuvų, o nuo pat kolekcijos pasirodymo 1987 m. ji pelnė nesuskaičiuojamą daugybę apdovanojimų.

Šis išskirtinis grindų šviestuvas yra tokio aukščio ir diapazono, kad jį galima pastatyti virš valgomojo stalo arba naudoti kavos staliukui apšviesti. Nereikia tvirtinti prie sienų ar lubų, todėl šviestuvą lengva integruoti į esamą interjerą. Kaip ir mažesnių architektūrinių lempų, mega lempos šviesa yra reguliuojama, todėl ją paprasta naudoti, jei norite perkelti valgomojo stalą, kad prie jo tilptų daugiau vakarienės svečių. Šviestuvas suteikia laisvę jūsų dekorui ir prisideda prie unikalios išraiškos, kuri būtinai padarys įspūdį.  


Antrojo dešimtmečio revoliucinė stalinė lempa Prancūzų inžinierius Bernardas Albinas-Grasas XX a. trečiojo dešimtmečio pradžioje sukūrė revoliucinę stalinę lempą su reguliuojama rankena ir rutuliniu šarnyru. Vėlesniais metais jo išradimas plačiai paplito biuruose, laboratorijose, darbo kabinetuose ir kitose vietose, kur reikėjo lanksčios darbo šviesos. Šviestuvas tapo architektų hitu ir jų bendruomenėje paplito kaip gaisras - iš čia ir pavadinimas. Bernardas Grasas pardavė savo lempos teises, ir tuomet buvo pradėta gaminti pirmoji Graso lempa.

1932 m. kitas inžinierius, vardu George'as Carwadine'as, pakeitė reguliuojamus rutulinius šarnyrus į spyruoklių sistemą, sudarytą iš keturių spyruoklių, kurias buvo galima judinti neprarandant jų padėties. Šviestuvo gaubtas sutelkė šviesą į darbo vietą, o sunkus pagrindas užtikrino stabilumą - net ir naudojant visą šviestuvo diapazoną. Po kelerių metų šviestuvas pradėtas gaminti kaip "Anglepoise 1208", vėliau prie jo prisijungė elegantiškesnis "Anglepoise 1227", kuris gaminamas ir parduodamas iki šiol.1932 m. kitas inžinierius, vardu George'as Carwadine'as, pakeitė reguliuojamus rutulinius šarnyrus į spyruoklių sistemą, sudarytą iš keturių spyruoklių, kurias buvo galima judinti neprarandant jų padėties. Šviestuvo gaubtas sutelkė šviesą į darbo vietą, o sunkus pagrindas užtikrino stabilumą - net ir naudojant visą šviestuvo diapazoną. Po kelerių metų šviestuvas pradėtas gaminti kaip "Anglepoise 1208", vėliau prie jo prisijungė elegantiškesnis "Anglepoise 1227", kuris gaminamas ir parduodamas iki šiol.

Architekto lempa nebėra oranžinė retro lempa, kuri daugelį metų buvo pagrindinė stalinių šviestuvų detalė. Mūsų architektų lempų asortimente yra daugybė neįtikėtinų interpretacijų - kai kurios iš jų yra labiau ištikimos klasikiniam retro dizainui nei kitos, o kai kurios siūlo skandinavišką išraišką ir įvairias spalvas. Visus juos vienija lanksti rankena ir koncentruota šviesa, tinkama naudoti visuose namuose.

PERKITE MŪSŲ ARCHITEKTŲ ŠVIESLAPIŲ RINKINĮ ČIA