Žalvario – gražus ir modernus pasirinkimasŽALVARIS ČIA LIKS!


Medis yra nauja juoda spalva! Metalo tendencija visur įgauna pagreitį, o po ilgo vario periodo dabar viršų paėmė žalvaris, kurį galima pamatyti visur - nuo baldų iki aksesuarų ir šviestuvų. Žalvaris puikiai dera prie populiaraus šiaurietiško stiliaus - prislopintų spalvų, minimalizmo ir tvarumo. Ir jį reikia derinti! Svetainėje derinkite aksominę sofą, žalio medžio žurnalinį staliuką ir žalvarinį šviestuvą. Skirtingos medžiagos nuostabiai papildys viena kitą ir sukurs nuostabų ir pavydėtiną vaizdą! Daugelis didžiųjų dizainerių užšoko ant šios bangos, todėl gražių žalvarinių šviestuvų rasite iš "Gubi", "Tom Dixon", "Louis Poulsen", "&tradition", "Flos" ir daugelio kitų gamintojų.Jei ieškote klasikinės išvaizdos su naujovėmis, jums gali būti tinkamas variantas "Flos" šviestuvas "IC". Jį galima įsigyti kaip sieninį, pakabinamą ir grindų šviestuvą, todėl jis garantuotai tiks bet kuriuose namuose!

O gal Etch Pendant from Tom Dixon? Kitoks, geometrinis, gražus ir beprotiškai elegantiškas. Tom Dixon nauja serija Plane taip pat yra gražus variantas, jei žalvario tendencija persikelia į jūsų namus.

Viena iš didžiųjų žalvario naujovių yra VP Globe - dabar iš žalvario! Klasikinis šviestuvas VP Globe išleistas jubiliejinėje versijoje, o jo nauja išvaizda dar gražesnė nei anksčiau! Žalvario spalvos šviestuvą VP Globe rasite čia!

Turime daugybę variantų, o žalvario banga ritinsis dar ne vienerius metus, tad priimkite žalvarį į savo namus - nepasigailėsite!
Žalvaris iš tiesų įsitvirtino mūsų interjero dizaine kaip mažos, subtilios detalės. Tikra klasika buvo atnaujinta ir dabar yra dar aktualesnė šiuolaikiniame interjero dizaine.

Dabar KAISER Idell Luxus stalinis šviestuvas yra specialaus žalvario leidimo. Klasikinė žalvario stalinė lempa beveik gniaužia kvapą ir yra būtina šiuolaikinio interjero dizaino dalis. Tikra vintažinė išvaizda, kurioje žalvario detalės laikui bėgant patinuos ir suteiks jai unikalią išvaizdą. Žalvario versija skirta Bauhauzo judėjimo 100-mečiui paminėti. Pirmasis KAISER Idell šviestuvas dienos šviesą išvydo dar 1931 m. ir šiandien yra visame pasaulyje pripažinta Bauhauzo ikona.

Įtraukite žalvarį į savo interjero dizainą kaip mažas ir subtilias detales. Kartu su elegantišku dizainu tai tiesiog tobula.

Daugiau apie nuostabią specialaus leidimo Fritz Hansen stalinę lempą rasite čia!
"Lindby" grindų šviestuvas "Moisia" yra švaraus, klasikinio ir minimalistinio dizaino, kuris neabejotinai tiks bet kokiam interjero stiliui - nuo modernaus iki tradicinio. Moisia turi apvalų, plokščią pagrindą ir itin ploną, bet tvirtą šviestuvo kotą, kurį užbaigia sferinis gaubtas. Visas šviestuvas pagamintas iš geležies su gražia žalvario apdaila, kuri aplinkoje, kurioje jis pastatytas, skleidžia auksinį švytėjimą ir šilumą. Lempos galvutė taip pat turi pakreipimo funkciją, todėl yra itin lanksti ir praktiška, nes galite nustatyti šviesos šaltinio kryptį priklausomai nuo to, kur jums reikia šviesos. Be to, lempos gaubtas turi baltą vidinę pusę, todėl skleidžia šiltai baltą, tolygią ir neakinančią šviesą visoje patalpoje. Pastatykite "Moisia" šalia savo sofos grupės arba lovos, kur jis skleis malonią šviesą ir sukurs jaukią bei šiltą atmosferą jums ir jūsų svečiams.
"Dimitrij Bow" sieninis šviestuvas "Lucande" - tai klasikinio ir paprasto dizaino šviestuvas, kuris dėl savo nesenstančios ir vintažinės išvaizdos gali lengvai užimti vietą tiek modernaus, tiek tradicinio stiliaus interjere. Šviestuvas yra minimalistinio dizaino, plonos, cilindro formos, pagamintas iš tvirtos geležies su gražia žalvario apdaila, suteikiančia pojūtį, kad šviestuvas atlaikė laiko išbandymą. Ši vintažinė išvaizda yra itin populiari, nes žmonės visada linkę ieškoti paslėptų praeities lobių, galinčių suteikti namams rafinuotesnę ir klasikinę išvaizdą, išsiskiriančią iš minios.

Be to, šviestuvas taip pat yra lankstus, nes jį galima pakreipti į viršų ir į apačią, todėl šviesą galite reguliuoti pagal savo poreikius. Šviestuvo "Dimitrij Bow" kelvinų temperatūra yra 3000, o tai reiškia, kad jis skleidžia švelnią ir šiltą baltą šviesą, todėl sieninis šviestuvas yra puikus skaitymo šviestuvas šalia lovos, rašomojo stalo ar fotelio, kur taip pat sukuria jaukią atmosferą. Jungiklis yra pagrindo šone, todėl šviesą galima greitai ir lengvai įjungti ir išjungti. Su šiuo šviestuvu gausite funkcionalų šviesos šaltinį su senovine estetika, kuris ilgus metus puoš jūsų namus.
"Lindby" prekės ženklo "Eleina 6" lubinis šviestuvas tai klasikinis gražaus žalvario ir elegantiško opalinio stiklo derinys. Tokia medžiagų ir spalvų kompozicija suteikia šviestuvui nesenstančią ir išskirtinę išvaizdą, kurią nesunkiai pritaikysite prie įvairiausių interjero stilių. Šviestuvą sudaro pagrindas ir trys ploni žalvariniai strypai, ant kurių yra po du šviesos šaltinius, užtikrinančius aiškų ir tolygų apšvietimą visame kambaryje.

Išskirtinė šio šviestuvo savybė - tris žalvarinius strypus galima išdėstyti skirtingomis kryptimis, o šešis šviesos šaltinius galima pasukti ir pakreipti keliais būdais, priklausomai nuo to, kur norite apšvietimo. Taigi šviesą galite reguliuoti pagal savo poreikius, ir, laimei, jums nereikės įstrigti tik ties viena padėtimi, nes visada galite juos reguliuoti taip, kaip jums tinka, o tai taip pat suteikia galimybę suteikti šviestuvui savo asmeninį akcentą. Be to, lempos kelvinų temperatūra yra 3000, o tai reiškia, kad ji skleidžia šiltą baltą šviesą, kuri kartu su išskirtiniu žalvariu sukuria jaukią ir malonią atmosferą, pasklidusią po visą kambarį. Todėl šviestuvas puikiai tinka virš valgomojo stalo, prieškambaryje ar svetainėje, kur jis tarnauja kaip visos šeimos susibūrimo vieta.

Šviestuvą "Eleina" taip pat galima įsigyti su keturiais šviesos šaltiniais. Peržiūrėkite čia!
"Tolu" pakabukas iš "Lucande" į jūsų namus atneša modernią estetiką. Pailgas, lieknas pakabukas pagamintas iš aliuminio su gražia žalvario apdaila, kuri šviestuvui suteikia jaukumą ir atsipalaidavimą skleidžiančios šilumos, todėl jis puikiai tinka valgomajame ar virtuvėje, kur maloniai apšviečia aplinką. Elegantiškas ir paprastas išskirtinio žalvario dizainas suteikia šviestuvui išskirtinę išvaizdą, kuri dera prie bet kokio interjero dizaino stiliaus. Čia jos auksinė spalva gražiai kontrastuoja su likusia aplinka, ir nesvarbu, ar tai būtų spalvinga, ar neutrali aplinka, ji tikrai ras deramą vietą kaip labiausiai akį traukiantis ir unikalus dekoro elementas.

Tolu įrengti šeši šviesos šaltiniai, kurių kelvinų temperatūra yra 2700, o tai reiškia, kad šviestuvas skleidžia šiltai baltą ir malonią šviesą, kuri kartu su žalvariu skleidžia šilumą ir jaukumą visoje patalpoje. Šviesą galima reguliuoti, todėl, priklausomai nuo poreikių ir nuotaikos, patalpose, kuriose stovi lempa, galite sukurti tinkamą atmosferą. Jei norite savo namuose sukurti jaukią, kviečiančią ir atpalaiduojančią atmosferą, "Tolu" yra akivaizdus pasirinkimas.
PERŽIŪRĖKITE MŪSŲ GRAŽIŲ ŽALVARINIŲ ŠVIESTUVŲ PASIRINKIMĄ ČIA!