AJ Wall - Gražus ir klasikinisAJ WALL - GRAŽUS IR KLASIKINIS
Kartu su mumis keliaukite į 1960-uosius. Tai buvo "Volkswagen Beetle" klestėjimo metas, "Rolling Stones" buvo madingi, o tikmedžio baldai buvo visur. Turime nusikelti į 60-uosius metus, nes, be visų kitų dalykų, Kopenhagos viduryje vyko kažkas nuostabaus. Vos už kelių žingsnių nuo centrinės stoties buvo pastatytas pirmasis dizainerių viešbutis, kuriame įsikūrė didžiausios baldų ir šviestuvų istorijos ikonos, tarp jų ir AJ lempa.
Sukurtas puikus dizaineris

Sukurtas puikus dizaineris

Arne Jacobsenas gimė 1902 m., o 1924 m. įgijo architekto išsilavinimą. Tačiau jaunojo Jacobseno gyslomis tekėjo kūrybiškumas, todėl baigęs studijas 1927 m. jis pradėjo studijuoti Danijos karališkojoje dailės akademijoje Kopenhagoje. Arne Jacobseno mąstymas buvo novatoriškas ir suformuotas jo architektūrinės patirties, todėl jis greitai tapo viena iš pretenduojančių mokyklos žvaigždžių. Praėjus metams po studijų baigimo, jis laimėjo apdovanojimą už Nacionalinio muziejaus projektą ir tai davė toną jo daug žadančiai karjerai dizaino srityje.

a. trečiajame dešimtmetyje Arne Jakobsenas iš tikrųjų išgarsėjo, tapęs naujo stiliaus, vadinamo tarptautiniu funkcionalizmu, lyderiu. Vėlesniais metais Arne Jacobsenas suprojektavo daugybę namų Danijoje ir kitose pasaulio šalyse, visi jie pasižymėjo paprasta, funkcionalistine, modernia išraiška. Rødovre miesto taryba, Nacionalinis bankas ir Orhuso miesto taryba - visos šios ikonos sukurtos Arne Jacobseno rankomis.

Arne Jakobsenas taip pat išbandė savo jėgas baldų dizaine ir šeštajame dešimtmetyje sukūrė daugybę klasikinių baldų, kurie iki šiol išliko ikonomis. Pirmoji Arne Jakobseno sukurta kėdė buvo "Ant", tačiau vėliau atsirado daugybė kitų, dabar puošiančių namus visame pasaulyje.
Dizaino viešbutis, išgarsėjęs visame pasaulyje

Dizaino viešbutis, išgarsėjęs visame pasaulyje

Tai mus atveda prie svarbių 1960 m.

Viešbutį "SAS Royal Hotel" suprojektavo Arne Jacobsenas ir tai buvo pirmasis pasaulyje dizaino viešbutis. Juo buvo siekiama skatinti turizmą Danijoje, ypač padaryti ją patrauklią vietą JAV turistams, kurie dėl naujų skrydžių maršrutų vis geriau pasiekdavo Šiaurės šalis.

Arne Jacobseno modernaus ir elegantiško dizaino akys persmelkė viską viešbutyje. Viešbučio fojė buvo suprojektuotos kultinės kėdės "Gulbė" ir "Kiaušinis", kurios švelniai papildė griežtą architektūrą visame likusiame pastate. Stilius persmelkė visą pastatą, įskaitant stalo įrankius, naktinius staliukus, užuolaidas ir tapetus.

Apšvietimas, žinoma, taip pat buvo dizaino koncepcijos dalis. Arne Jacobsenas vėliau teigė, kad jam nepatiko fluorescencinės lempos, kurių reikėjo fojė apšvietimui, todėl jis įdėjo papildomo darbo į visus kitus viešbutyje esančius šviestuvus.
Žibinto meilės garantija

Žibinto meilės garantija

Sieninis šviestuvas AJ yra paprastas, tačiau nepaprastai gražus jūsų namų priedas. Jums reikia tobulų šviestuvų, kurie apšviestų jūsų lovos prieangį ir į miegamąjį įneštų ramios elegancijos pojūtį? O gal norite apšviesti sieną svetainėje, virš sofos, kad užtikrintumėte patogią skaitymo šviesą? O kaip dėl dviejų sieninių šviestuvų AJ, kurie į jūsų namus įneštų naujos ir įdomios šviesos, pakeisdami klasikinius pakabinamus šviestuvus?

Šviestuvas pagamintas iš plieno ir cinko, iš pradžių buvo juodos, baltos ir šviesiai petrolietiškos spalvos. Minint 60-ąjį jubiliejų, "Louis Poulsen" pristatė septynių naujų spalvų sieninius šviestuvus AJ - dabar juos taip pat galima įsigyti tamsiai žalios, vidurnakčio mėlynos, ochros, rūdžių raudonos, baklažano ir dviejų atspalvių pilkos spalvos. Dėl nuostabių naujų spalvų AJ sieniniai šviestuvai tampa dar naudingesni įprastuose namuose, nesvarbu, ar mėgstate minimalistinį, ar spalvingą įvaizdį. Jei norite vientisos išvaizdos, šviestuvą taip pat galima įsigyti stalinių ir grindų versijų.

Paprastas AJ sieninio šviestuvo stilingumas paverčia jį klasikiniu, bet įdomiu pasirinkimu, kad ir kur jį pastatytumėte. Pasirūpinkite, kad kitą naktį miegoti būtų kur kas patogiau, jei miegamajame stovės AJ sieninis šviestuvas, ir sapnuokite saldžius sapnus po fantastišku dizainerio šviestuvu. Arba maudykite daržoves nuostabioje AJ sieninio šviestuvo šviesoje, jei virš valgomojo stalo pastatysite porą žavių šviestuvų. Nesvarbu, kur juos pastatysite, jūsų laukia sveika meilės šviestuvams dozė.

Arne Jacobsenas sukūrė ir daug kitų gražių šviestuvų, įskaitant Royal ir Bellevue, kuriuos taip pat rasite parduotuvėje.  
AJ Sieninis šviestuvas - klasika

AJ Sieninis šviestuvas - klasika

AJ šviestuvai buvo sukurti kaip skulptūriški ir vaizdingi viešbučio "SAS Royal Hotel" dekoro elementai 1957 m., o jų formos ir elegantiška architektūrinė išraiška buvo visiškai nauja šviesos dizaino pasaulyje. Vėliau "Louis Poulsen" perėmė AJ šviestuvų gamybą.

Šiais laikais AJ šviestuvai yra vieni populiariausių šviestuvų, nes jų nesenstantis dizainas puikiai dera bet kuriuose namuose. Nesvarbu, ar mėgstate šiaurietišką, minimalistinį dekorą, ar mėgstate ryškias spalvas ir gyvenate pagal principą "daugiau yra daugiau", AJ lempa AJ lempa tinka jums ir jūsų namams.
Raskite AJ sieninį šviestuvą čia