Piet Hein Šviestuvai

"Piet Hein" šviestuvai - tai ne tik apšvietimo prietaisai, bet ir architektūros meno kūriniai, kuriuose estetika ir funkcionalumas derinami unikaliu būdu. Piet Hein vardas siejamas su naujovių ir elegancijos palikimu, ir tai aiškiai atsispindi kiekviename jo vardo šviestuve. Nesvarbu, ar tai būtų Piet Hein stalinis šviestuvas, ar pakabinamas šviestuvas, kiekvienas gaminys spinduliuoja nesenstančiu grožiu ir išskirtiniu dėmesiu detalėms. Unikalaus dizaino ir išskirtinio meistriškumo "Piet Hein" šviestuvai praturtina bet kokį interjerą, pagerindami kambario atmosferą ir jo estetinį patrauklumą - iš esmės tai geriausias daniškas dizainas!
Rodyti 36 iš 39 produktų

"Piet Hein" šviestuvai - ikoniška formos ir funkcijos sintezė


"Piet Hein" šviestuvai būna įvairių formų ir dydžių, tačiau visi jie pasižymi ta pačia pagrindine savybe - jie sukurti taip, kad sukurtų patogią ir patrauklią apšvietimo aplinką. Vieni populiariausių dizainų - "Piet Hein" staliniai šviestuvai ir pakabukai, kurie savo elegantišku siluetu ir švelnia šviesa suteikia rafinuotumo bet kuriam interjerui.

Piet Hein - polihistorius ir dizaino meistras


Piet Hein, danų polihistorius, garsėjo genialiu protu ir giliu įžvalgumu dizaino srityje. Jis buvo matematikos ir estetikos derinimo meistras, ir šis rafinuotas jautrumas atsispindi kiekviename jo vardo šviestuve.

Garsusis danų dizaineris buvo ne tik apšvietimo meno kūrėjas, bet ir neeilinė asmenybė daugelyje kūrybinių sričių. 1905 m. Danijoje gimęs Pietas Heinas buvo vizionierius, lengvai laviruojantis tarp matematikos, filosofijos, poezijos ir dizaino. Jo genialumas neapsiribojo viena sritimi; jis buvo polihistas, kurio indėlis apėmė tiek legendinio žaidimo formos "Sifka" išradimą, tiek garsiosios poetinės formos "Grook" sukūrimą.

Pjeto Heino dizaino filosofija buvo giliai įsišaknijusi harmonijos ir pusiausvyros paieškose, kurias įkvėpė jo domėjimasis matematika ir geometrija. Jis buvo "superellipsės" - tarpinės tarp apskritimo ir stačiakampio formos, vėliau tapusios pagrindiniu daugelio jo dizaino elementų, įskaitant ir šviestuvus, kūrimo sumanytojas. Pirmą kartą Pietas Heinas "superellipse" panaudojo 1959 m. Stokholme esančiame šviestuve "Sergels Torv". Vėlesniais metais jis ieškojo kitų šios harmoningos figūros panaudojimo būdų. Tai buvo superelytės, sporto arenos, padėklai, tekstilė ir daug kitų įdomių dalykų. Pagrindinė forma yra tokia atspari laiko negandoms, kad mums lieka dizainas, kuris yra aukščiau mados kaprizų ir abejingas tendencijoms bei praėjusių metų modeliams.

Jo požiūris į dizainą buvo ne tik estetinis, bet ir funkcionalus. Jis tikėjo, kad grožį reikia derinti su naudingumu, ir tai atsispindi jo šviestuvuose, kurie yra ne tik vizualiai patrauklūs, bet ir praktiški bei efektyvūs šviesos šaltiniai. Piet Hein gebėjimas sujungti matematinius principus ir estetines vertybes lėmė nesenstantį dizainą, kuris ir šiandien daro įspūdį ir įkvepia.

Piet Hein šviestuvai - tai jo talento ir naujovių paminklas. Jo dizainai, įskaitant tokius kultinius kūrinius kaip pakabukas "Sinus", pakabukas "Super", pakabukas "Super egg" ir stalinis šviestuvas RA, ir toliau vertinami dėl savo grožio, funkcionalumo ir estetinio patrauklumo. Pjeto Heino, kaip vieno reikšmingiausių XX a. dizainerių, palikimas išlieka neišdildomas, o jo indėlis tiek į meną, tiek į mokslą bus prisimenamas dar ne vieną dešimtmetį.

RA stalinė lempa - rafinuotumo apraiška


Tarp Piet Hein šviestuvų kolekcijos yra elegantiška stalinė lempa RA. Dėl savo minimalistinio dizaino ir subtilių detalių ši stalinė lempa skleidžia pakilią eleganciją, kurios sunku nepastebėti. Stalinė lempa RA - tai ne tik funkcionalus daiktas, bet ir meno kūrinys, savo švelnia ir malonia šviesa bei unikalia estetika patobulinantis bet kurį kambarį.

Piet Hein pakabukai - apšvietimo revoliucija


Tarp Piet Hein šviestuvų taip pat rasite įspūdingų pakabukų, tarp kurių yra tokių kultinių modelių kaip Sinus pakabukas, Super pakabukas ir Super kiaušinio pakabukas. Šie pakabukai - tai ne tik apšvietimo šaltiniai, bet ir unikalūs interjero dizaino elementai, suteikiantys bet kokiam kambariui charakterio ir stiliaus. Pakabukas "Sinus" yra subalansuoto dizaino šedevras, kuriame forma ir funkcija harmoningai dera. Išlenkta forma ir švelni šviesa sukuria malonią atmosferą, idealiai tinkančią tiek privatiems namams, tiek viešosioms erdvėms. Pakabukas "Super" pasižymi aptakiu ir elegantišku dizainu, nuo lubų besitęsiančiu su beveik plaukiojančiu lengvumu. Dėl savo minimalistinės estetikos ir ryškios šviesos jis yra populiarus šiuolaikinio interjero dizaino pasirinkimas. Pakabukas "Super Egg" yra kultinis "Piet Hein" šviestuvas, kuriame organiška forma dera su išskirtine šviesos kokybe. Kiaušinio formos skulptūrinis pakabukas sukuria minkštą ir patogų apšvietimą, kuris bet kuriai patalpai suteikia šilumos ir elegancijos.

Elegantiškų formų, novatoriško dizaino ir išskirtinės šviesos kokybės "Piet Hein" pakabukai nustatė naują apšvietimo standartą ir toliau įkvepia bei jaudina dizainerius ir apšvietimo entuziastus visame pasaulyje.

Taip pat galite apsilankyti "Piet Hein" interneto svetainėje čia
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!