Išpardavimas

Puikus dizainas mažomis kainomis! Čia galite pasinerti į išskirtinių šviestuvų vandenyną ir, jei jums pasiseks, galbūt rasite paslėptą lobį, kuris yra paskutinis toks pats. Čia taikomos didelės nuolaidos, todėl visada galima rasti pigesnių pirkinių. Lampemesteren galime pasigirti, kad internete turime daugiau nei 12 000 prekių numerių - dėl to neišvengiamai kartais tenka išvalyti atsargas: todėl sukūrėme vietą, kurioje lengva investuoti į dizaino meną turint mažą biudžetą.
Rodyti 36 iš 336 produktų

Namų aksesuarų išpardavimas - sukurkite harmoniją savo namuose nepaprastomis kainomis!

Sveiki atvykę į mūsų namų aksesuarų išpardavimą, kuriame pateikiame daugybę stilingų ir funkcionalių daiktų jūsų namams. Peržiūrėkite mūsų siūlomus aksesuarus, padėklus / lėkštes, baro kėdes, dizaino miniatiūras, gyvūnus / figūrėles, žvakides, pagalvėles, mažus baldus, veidrodžius, laikrodžius ir vazas - visa tai su nuolaida.

Ieškokite tobulo akcento savo namų interjerui, rinkdamiesi aksesuarus. Sukurkite eleganciją ant stalo su mūsų gražiais padėklais / lėkštėmis arba suteikite šiuolaikiškumo savo barui su mūsų baro kėdėmis. Atraskite unikalių dizaino miniatiūrų ir gražių gyvūnų / figūrų, kurios suteiks jūsų namams asmeninio žavesio. Siūlome įvairių stilių, spalvų ir medžiagų žvakides, kad sukurtumėte tinkamą nuotaiką savo erdvėje. Pagyvinkite savo sofas ir kėdes mūsų siūlomomis pagalvėlėmis ir suteikite funkcionalumo mūsų mažiems baldams. Įvairių formų ir dydžių veidrodžiai ne tik atlieka praktinę paskirtį, bet ir gali pagerinti kambario apšvietimą bei vizualinį patrauklumą. Laiką sekite elegantiškais laikrodžiais, o gamtą į savo namus įneškite gražiomis vazomis.

Pasinerkite į mūsų namų aksesuarų išpardavimą ir atnaujinkite savo namus stilingais daiktais, kurie atspindi jūsų asmenybę. Nepraleiskite nuostabių pasiūlymų - raskite mėgstamiausius ir suteikite savo namams naują gyvenimą jau šiandien.

Dizaino demonstraciniai gaminiai ir šviestuvai


"Lampemesteren" visada sakome, kad geras dizainas niekada neišeina iš mados. Ne veltui daugelis karščiausių šiandienos prekių buvo populiarios nuo pat jų sukūrimo pradžios - taigi nėra jokios priežasties nepasinaudoti dizainerių lempų išpardavimu!

Mūsų asortimente esantys demonstraciniai gaminiai suteikia galimybę įsigyti elegantiškų lempų su nuolaida. Nors jie buvo naudojami parodose ar demonstruojami, jie vis dar išlaikė savo didingą dizainą ir funkcionalumą.

Išnagrinėkite mūsų dizainerių šviestuvų asortimentą - nuo modernaus ir minimalistinio dizaino iki meniškesnių ir dekoratyvesnių variantų. Mūsų demonstraciniai gaminiai suteikia unikalią galimybę į savo namus ar darbo vietą įnešti išskirtinį apšvietimą už jūsų biudžetą atitinkančią kainą.

Suteikite savo erdvei naują šviesą su mūsų dizainerių demonstraciniais šviestuvais ir sukurkite rafinuotumo ir stiliaus atmosferą. Atraskite daugybę skirtingų stilių, formų ir medžiagų ir raskite tobulą šviestuvą, atitinkantį jūsų skonį ir interjero dizaino stilių. Pirkite užtikrintai, nes mūsų demonstraciniai gaminiai vis dar pasižymi aukšta kokybe ir dizainu, kuriuo garsėja mūsų prekės ženklas.

"Hubsch", "Piet Hein" ir "Hay" sandėlių išpardavimas


Pasinerkite į "Hubsch" pasaulį, kuriame susitinka skandinaviška elegancija ir paprastumas. Mūsų sandėlio išpardavimas supažindina su unikaliu "Hubsch" dizainu, kurį sudaro viskas - nuo baldų ir apšvietimo iki dekoratyvinių daiktų.

Piet Hein garsėja tuo, kad savo gaminiuose derina matematiką ir meną. Patirkite elegancijos ir funkcionalumo harmoniją su mūsų demonstruojamais "Piet Hein" daiktais - nuo klasikinių žvakidžių iki modernių baldų.

Hein yra šiuolaikinio daniško dizaino ir naujovių sinonimas. Mūsų sandėlio išpardavime rasite populiariausių "Hay" gaminių, įskaitant baldus, apšvietimą ir aksesuarus, pasirinkimą, leidžiantį jūsų namams suteikti skandinaviško stiliaus prieskonį.

Nesvarbu, ar ieškote minimalistinio grožio, nesenstančios elegancijos, ar modernių naujovių, mūsų "Hubsch", "Piet Hein" ir "Hay" sandėlių išpardavimuose kiekvienas ras kažką sau. Atraskite išskirtinius pasiūlymus ir suteikite savo namų interjerui prabangos atspalvį neskriausdami biudžeto. Paskubėkite rasti savo favoritus, nes mūsų sandėlių išpardavimai trunka tik iki atsargų pabaigos!

Mažų baldų sandėlio išpardavimas


Be įvairių šviestuvų, taip pat prekiaujame suolais, mažais staliukais, baro kėdėmis ir dar daugiau.

Dalyvaukite mūsų įdomiame mažų baldų sandėlio išpardavime, kuriame galite atnaujinti savo namus stilingais ir funkcionaliais dekoro elementais su nuolaidomis. Išnagrinėkite platų mūsų mažų baldų asortimentą, kuriame estetika dera su praktiškumu.

Mūsų sandėlio išpardavimuose rasite įvairiausių mažų baldų, tinkančių kiekvienam jūsų namų kambariui. Turime visko - nuo elegantiškų staliukų ir kompaktiškų lentynų iki praktiškų saugojimo sprendimų ir madingų baro kėdžių. Raskite tobulą baldą, atitinkantį jūsų interjero stilių ir poreikius.

Atraskite modernaus dizaino, klasikinių stilių ir šiuolaikinių tendencijų - visa tai rasite mūsų mažų baldų sandėlio išpardavime. Nesvarbu, ar norite optimizuoti svetainės erdvę, suteikti miegamajam puošnumo, ar sukurti įkvepiančią darbo vietą, čia rasite idealų baldą.

Paskubėkite pasinaudoti geriausiais pasiūlymais, nes mūsų sandėlio išpardavimai galioja tik iki atsargų pabaigos. Suteikite savo namams gaivaus oro gūsį ir sukurkite erdvę, atspindinčią jūsų unikalų stilių, prisijungdami prie mūsų mažų baldų sandėlio išpardavimo šiandien!
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!