Fatboy Aksesuarai Namams

"Fatboy" geriausiai žinoma dėl savo originalios "Fatboy beanbag" kėdės, kuri buvo atnaujinta 2002 m. ir sugrįžo į namus visame pasaulyje. Šiuo metu šis olandų prekės ženklas gali pasiūlyti kur kas daugiau nei tik kėdes ir pagalves. Be stilingų ir funkcionalių šviestuvų, "Fatboy" siūlo ir įdomių namų aksesuarų asortimentą. Jų klasikinės pupelių maišo kėdės reinterpretacija - tai 180 x 150 cm dydžio pliušinis zuikis. Jis tarnauja tam pačiam tikslui kaip ir pupelių maišo kėdė, kviesdamas patogiai įsitaisyti ir atsipalaiduoti prie židinio arba vaiko kambaryje. Fatboy namų aksesuarų asortimentą sudaro įvairūs kiti unikalūs gaminiai, kurių kiekvienas pasižymi savitumu. Jei ieškote jų šviestuvų, jų galite rasti čia.
Jolly Trolley Anthracite - Fatboy®
Tikimasi, kad bus: 10 - 14 d.
Point Juodas - Fatboy®
RRP EUR 79,00
Dabar yra sandėlyje
Point Velvet Taupe - Fatboy®
RRP EUR 99,00
Dabar yra sandėlyje
Pillow Square Velvet Rhubarb - Fatboy®
RRP EUR 49,00
Dabar yra sandėlyje
Point Stonewashed Juodas - Fatboy®
RRP EUR 99,00
Tikimasi, kad bus: 10 - 14 d.
Laidas USB-C To USB-A - Fatboy
Tikimasi, kad bus: 10 - 14 d.
Edison the Petit Residence Lemon - Fatboy®
RRP EUR 59,00
Tikimasi, kad bus: 10 - 14 d.
Humpty Honey - Fatboy®
Tikimasi, kad bus: 10 - 14 d.
Can -Lėlėy Antracitas - Fatboy®
Tikimasi, kad bus: 10 - 14 d.
Rodyti 36 iš 87 produktų

"Fatboy" paplūdimio rankšluosčiai - puikus aksesuaras vasaros dienoms


"Fatboy" siūlo prabangių paplūdimio rankšluosčių asortimentą, kuris idealiai tinka vasaros išvykoms į paplūdimį. Šie paplūdimio rankšluosčiai sukurti atsižvelgiant ir į funkcionalumą, ir į stilių. Jų dideli paplūdimio rankšluosčiai suteikia daug vietos poilsiui ant smėlio ar prie baseino. Juos taip pat galima įsigyti dryžuotų paplūdimio rankšluosčių, kurie paplūdimio reikmenims suteiks madingo ir modernaus akcento. Medžiaga yra minkšta ir sugerianti, todėl užtikrina maksimalų komfortą, kad ir kur nuspręstumėte atsipalaiduoti. Prie šių rankšluosčių taip pat pridedama atitinkama pagalvėlė, kad vasaros dieną, kai leisitės prie vandens, būtų optimali atrama ir patogumas.

"Fatboy" pufas - patogumas ir universalumas jūsų interjere


"Fatboy" pufas - universalus baldas, kurį galima naudoti įvairiuose jūsų namų kambariuose. Šis pufas yra ne tik praktiška papildoma sėdimoji vieta, bet ir stilingas jūsų interjero priedas. Fatboy pufai garsėja savo ilgaamžiškumu ir patogumu, be to, jie gaminami įvairių spalvų ir medžiagų, kad tiktų bet kokiam interjero stiliui.

Miegamojo lentynos - stilinga ir praktiška daiktų laikymo vieta


"Fatboy" lentynos - puikus pasirinkimas miegamajame, jei norite pridėti stiliaus ir vietos daiktams laikyti. Šios miegamojo lentynos sukurtos modernios ir minimalistinės išvaizdos, todėl yra ir funkcionalios, ir estetiškos. Lentynos, kuriose yra vietos nedideliam veidrodžiui, Edisono lempai, telefonui ar kitiems dekoratyviniams daiktams, padeda palaikyti tvarką ir švarą kambaryje. Šias praktiškas lentynas galite pastatyti šalia lovos arba bet kurioje kitoje miegamojo ar vonios kambario vietoje, kur jos bus ir funkcionalios, ir estetiškos.

"Fatboy" žvakidės - sukurkite jaukią atmosferą


Unikalios "Fatboy" žvakidės puikiai tinka jaukiai atmosferai namuose sukurti. Modernaus ir žaismingo dizaino žvakidės yra įvairių formų ir dydžių, kad tiktų bet kokiam interjero stiliui. Jie puikiai tinka pietų stalui, svetainei ar miegamajam, kur gali suteikti šiltos ir kviečiančios šviesos bei estetinį akcentą.

Apklotai ir užvalkalai - komforto ir stiliaus sintezė


"Fatboy" siūlo antklodžių ir užvalkalų pasirinkimą, kurie bet kokiems namams suteiks komforto ir stiliaus. Metimai idealiai tinka sušilti vėsiais vakarais, o pasirinkę unikalų vilnonį metimą būsite garantuoti, kad tai bus patogus ir estetiškas interjero elementas. Šias pledų antklodes galima naudoti ant sofos ar lovos, jos yra įvairių spalvų ir raštų. Fatboy sofos užvalkalas yra ir praktiškas, ir dekoratyvus, o vilnonis užvalkalas suteikia prabangos ir patogumo, kai patogiai įsitaisote.

Fatboy pledai yra dar vienas puikus namų priedas. Šie svetainės kilimėliai būna įvairių raštų ir dydžių, kad tiktų bet kokiam interjero stiliui. Jie pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina ilgaamžiškumą ir patogumą.

Spalvotos pagalvėlės - suteikite namams gyvybės ir spalvų


"Fatboy" pagalvėlės - tai paprastas būdas suteikti bet kokiam kambariui spalvų ir jaukumo. Šių sofos pagalvėlių yra įvairių spalvų ir dizainų, todėl lengva rasti tai, kas puikiai tinka jūsų stiliui. Štai didelės pagalvės suteikia idealų papildomą komfortą, o "Fatboy" taip pat siūlo dideles pagalves lovai ar sofai, kurios gali suteikti jūsų kambariui daugiau jaukumo. Spalvingos pagalvėlės iš "Fatboy" tikrai gali pagyvinti jūsų interjerą ir padaryti jūsų namus jaukesnius.

Funkcionalūs ir šmaikštūs vežimėliai namams


"Fatboy" vežimėlis yra ne tik praktiškas, bet ir stilingas bet kurio kambario priedas. Šis mobilus daiktų laikymo sprendimas puikiai tinka daiktams tvarkyti ir lengvai pasiekti. Fatboy vežimėliai yra įvairių modelių, kad atitiktų skirtingus poreikius ir interjero stilių.

Fatboy namų aksesuarai sukurti taip, kad juose dera funkcionalumas ir stilius. Nesvarbu, ar ieškote žvakidės, pagalvėlės, ar lentynos, "Fatboy" siūlo gaminius, kurie puikiai tiks jūsų namams. Jų naujoviškas ir modernus dizainas leidžia lengvai rasti tai, kas atitinka jūsų asmeninį stilių ir poreikius. Turėdami platų gaminių asortimentą galite lengvai susikurti darnius ir stilingus namus, atspindinčius jūsų unikalų skonį.
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!