Anglepoise Šviestuvai

Nesenstantis britų prekės ženklas geriausiai žinomas dėl Original 1227 architektūros šviestuvo - gražaus minimalistinio dizaino lempos. Šiomis dienomis "Anglepoise 1227" kolekcija papildyta pakabinamu šviestuvu, staliniu, grindų ir sieniniu šviestuvu. Dėl paprastos pramoninės išraiškos visa kolekcija puikiai tinka moderniam interjerui.

Šis kultinis šviestuvas buvo įvairiai tobulinamas. 2014 m. "Anglepoise" pristatė "Anglepoise Type 75" iš 1968 m. keturių naujų akį traukiančių spalvų derinių šviestuvus. Naujosios versijos buvo sukurtos bendradarbiaujant su britų mados dizaineriu Paulu Smithu, garsėjančiu savitais vyriškais drabužiais. Jo spalvų meistriškumas aiškiai matomas nuostabioje "Type 75" reinterpretacijoje.

Anglepoise jau daugiau kaip 80 metų kuria šviestuvus, kurie laikomi britų dizaino klasika. Kiekvienas kolekcijos šviestuvas yra lankstus ir praktiškas dėl išskirtinės, novatoriškos balansavimo mechanikos. Kolekcija puikiai tinka stalams, naktiniams staliukams ir praktiškam apšvietimui, kad apšviestų bet kokią darbo vietą, apie kurią tik galite pagalvoti.
Rodyti 36 iš 84 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!