"Louis Poulsen" - dėmesys tinkamam apšvietimui

Louis Poulsenas visoje Danijoje ir pasaulyje žinomas dėl savo požiūrio į teisingą šviesą. Tai buvo vienas pagrindinių dalykų, apie kuriuos galvojo Poulas Henningsenas, kai kūrė pirmuosius PH šviestuvus, naudodamas trijų gaubtų principą, leidusį pasiekti šviesą, kuri neapakina.

Tinkama šviesa Louis Poulsen vis dar labai svarbi, o tobulėjant technologijoms, nuostabių šviesos nustatymų galimybių yra kaip niekada daug.

Daugiau apie Poulą Henningseną skaitykite čia
LED technologijos dėmesio centre

LED technologijos dėmesio centre

Louis Poulsen į savo šviestuvų dizainą kruopščiai įtraukė naująją LED technologiją. Tai aiškiai matyti tokiuose naujuose gaminiuose kaip Yuh kolekcija ir mažoji Panthella Mini.
Šiomis dienomis daugelį klasikinių šviestuvų galima įsigyti LED versijų. Tai pasakytina ir apie PH Artichoke, ir apie AJ Eklipta.

Pastaruoju metu bendrovė pradėjo gaminti rinkinius, skirtus Louis Poulsen klasikiniams šviestuvams paversti šviestuvais su įmontuotu LED. Jei norite savo "Louis Poulsen" šviestuvą paversti LED versija, kviečiame susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba, kuri patikrins, ar yra tokia galimybė.

Yra dviejų skirtingų rūšių rinkiniai.
Pakeitimo rinkiniai: dėl jų "Louis Poulsen" rekomenduoja kreiptis į elektriką, kad šis atnaujintų jūsų šviestuvą.
Atgalinio montavimo rinkiniai: šiuos rinkinius palyginti paprasta naudoti patiems.
Jei nesate tikri, kad galite tai padaryti patys, rekomenduojame kreiptis į elektriką.

Šviestuvų su galimais keičiamaisiais rinkiniais arba retro fit rinkiniais sąrašas nuolat atnaujinamas, tačiau toliau pateikiame sąrašą kai kurių šviestuvų, kuriuos šiuo metu galima patobulinti šviesos diodais.

Pakeitimo rinkiniai:

 • AJ 50 Wall

 • Flindt Wall

 • Enigma 825

 • NJP

 • AJ Eklipta

 • Atgalinio montavimo (Retro fit) rinkiniai:

 • PH Snowball

 • PH 5-4½

 • VL45 Ø370

 • PH Artichoke Ø480


 • Įvairūs LED privalumai

  LED technologija turi daug privalumų, nesvarbu, ar galvojate apie aplinką, ar tik apie sąskaitą už elektrą. Naujausia LED technologija suteikia jūsų šviestuvui tolygią šviesą ir atveria unikalias dizaino galimybes. Mūsų nebevaržo būtinybė turėti kištuką ir tradicinį šviesos šaltinį.

  Be to, LED technologija yra draugiškesnė mūsų nuostabiai planetai, nes LED naudoja mažiau elektros energijos. Be to, jūsų sąskaitos už elektrą smarkiai sumažės, jei daugiau nei pusė jūsų šviestuvų bus LED.

  Jei turite klausimų apie LED šviesos šaltinius savo "Louis Poulsen" šviestuvui arba galimybę pereiti prie įmontuotos LED technologijos, visada galite susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat siūlome platų "Louis Poulsen" lempų atsarginių dalių asortimentą.
  Susiraskite savo atsarginę dalį čia.

  Jei nerandate ieškomos atsarginės dalies, atsiųskite mums el. laišką su nuotrauka ir mes pažiūrėsime, ar galime ją gauti.