Anglepoise Pakabinami Šviestuvai

Viskas prasidėjo nuo originalios 1227 stalinės lempos maždaug prieš 80 metų. Ji buvo sukurta remiantis naujai išrastos spyruoklės, galinčios stabilizuoti svyruojančią ranką, tačiau išlaikyti jos padėtį, koncepcija. Anglepoise toliau plėtojo savo asortimentą, į kurį, be kita ko, įeina Original 1227 pakabinamas šviestuvas. Pakabinamas šviestuvas turi originalios stalinės lempos elegantišką gaubtą, tačiau jam suteiktas modernus atnaujinimas - juodas lakavimas. Tai suteikia lempai išskirtinę išraišką, kurią užbaigia juodas medžiaginis laidas.

Paprastas pakabinamas šviestuvas skleidžia jaukią šviesą virš kavos ar valgomojo stalo, o pastatytas virš darbo vietos virtuvėje jis taip pat veikia kaip praktiškas darbo šviestuvas. Galite rinktis iš trijų skirtingų dydžių šviestuvų, kurie gali būti naudojami atskirai, poromis arba įvairaus dydžio grupėmis.
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!